w

Sprytne combo Syndry i Warwicka, które prawdopodobnie niedługo stanie się normalnością

Jeden z graczy podzielił się ciekawą akcją na midzie, a ta bardzo spodobała się reszcie społeczności.


W sieci co jakiś czas pojawiają się filmiki, które zachwycają masę fanów LoLa. Bywa, że nagrane jest widowiskowe zagranie pełne zwrotów akcji. Czasem gracze chwalą się zdobytym pentakillem (szczególnie jeśli uda się go zdobyć solo) np. Widowiskowe dwa pentakille w wykonaniu Kalisty. Można się zdziwić, jak mocna jest ta postać, ale bywa i tak, że chodzi o samą kombinację umiejętności, nawet jeśli całe zagranie nie kończy się wielokrotnym zabójstwem.

Tak było i tym razem. Gracz wrzucił do internetu fragment gry, na którym widać ciekawe połączenie umiejętności Syndry i Warwicka.

Combo Syndry i Warwicka

Syndra i Warwick to znane postacie z League of Legends. Większość graczy kojarzy ich umiejętności. Jak wiadomo, Q Warwicka – Paszcza Bestii – może sprawić, że bohater skoczy za wybrany cel. Natomiast Syndra może chwytać stwory za pomocą swojego W – Siły Woli, by rzucać nimi na pewną odległość. Po opisie tych umiejętności można już zgadnąć, co wydarzyło się na klipie, który zachwycił graczy.

Użytkownik o nicku SnooObjections5250 wstawił filmik, który bardzo szybko zdobył sporą popularność. Tytuł klipu nie zdradza aż tak wiele – wiadomo tylko, że chodzi o technikę która związana jest z Syndra i Warwickiem.

Jak widać – dwójka bohaterów świetnie wykorzystała swoje umiejętności by zaskoczyć niespodziewającego się niczego wrogiego midlanera. Dzięki skillowi Syndry, Wariwck mógł przemieścić się na sporą odległość z obozu ze swojej jungli prosto na środkową aleję. Gdy już znalazł się przy swoim przeciwniku, mógł użyć innych umiejętności – w tym przypadku Pierwotnego Zewu.

Graczom bardzo spodobał się przedstawiony wyżej trick i zapowiedzieli, że przetestują go we własnych grach.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends