w

Star Guardian Seraphine w League of Legends? Gracz pracuje nad przeniesieniem skórki

Ekskluzywne skórki z Wild Rift, które zostały przeniesione do League of Legends.


Nad League of Legends pracuje zupełnie inny zespół niż nad jego mobilnym odpowiednikiem – Wild Rift. Od samego początku twórcy podkreślali, że tytuł na urządzenia przenośne będzie traktowany indywidualnie mimo korzeni u produkcji przeznaczonej na komputery.

Do Wild Rift trafiły skórki, które nie pojawiły się w LoLu. Wielu fanów poszczególnych bohaterów było naprawdę zawiedzionych tą informacją, a do Riotu trafiło wiele próśb o to, aby twórcy zmienili zdanie.

Skiny z Wild Rift w LoLu

Mimo próśb graczy o wprowadzenie do League of Legends skórek z Wild Rift twórcy nie zmienili swoich planów i do LoLa te elementy kosmetyczne nigdy nie trafiły. Społeczność gier Riotu jest jednak tak duża, że wśród niej można znaleźć fanów, którzy zajmują się tworzeniem customowych skinów.

Modele Star Guardian Seraphine zostały wyeksportowane z Wild Rift przez użytkownika ChowZ_Channel, a jake_chewning postanowił przenieść je do LoLa podzielił się klipem, na którym można przyjrzeć się bohaterce na Summoner’s Rift w League of Legends. Mimo że gracz zaznacza, że są to dopiero wczesne etapy pracy, efekt wygląda naprawdę zadowalająco.

Pierwszy dzień tworzenia Star Guardian Seraphine na PC! Na ten moment efekty dźwiękowe zostały zmienione tylko przy fali jej Q, zdolności pasywnej i E. Mam nadzieję, że podobają wam się problemy dnia pierwszego!

Nie jest to pierwsza skórka z Wild Rift, która trafiła do LoLa. Jake_chewning przerobił już Star Guardian Oriannę oraz Sennę. Customową zawartość pobrać można na stronie killerskins.com. Można tam znaleźć informację, która mówi o tym, że skiny zostały stworzone zgodnie z polityką Riotu, jednak trzeba pamiętać o tym, że to dalej jest modyfikowanie plików gry, które może wiązać się z konsekwencjami.