w

Świetna ucieczka Garenem na 15 HP w LoLu. Talon, Vayne i Aatrox nie mieli z nim szans

Riot Games

Streamer ucieka przed postaciami, od których trudno jest uciec. Z wrażenia po wszystkim trzęsły mu się ręce.


W League of Legends jest wielu ciekawych bohaterów posiadających unikalne i często skomplikowane mechaniki, w związku z tym gra umożliwia tworzenie niesamowitych i spektakularnych akcji. Przekonali się o tym widzowie piantalol, czyli popularnego zagranicznego youtubera oraz streamera.

Mając zaledwie 15 punktów zdrowia, które powoli się odnawiało, musiał uciec od chętnych na jego zlikwidowanie przeciwników. Skaczący przez ściany Talon, Aatrox na superumiejętności oraz Vayne nie mieli z nim szans.

Piantalol ucieka przeciwnikom

Garen ma przyśpieszenie na “Q”, ale oprócz tych umiejętności nie posiada zestawu dobrego do ucieczki. Nie może przechodzić przez ściany i musi liczyć tylko na krótkie zwiększenie prędkości ruchu. Inaczej można powiedzieć o Talonie, który jest w stanie przeskoczyć przez każdą ścianę i doskoczyć do przeciwnika, Aatroxie z dashem (również przez teren) i przyśpieszeniem na superumiejętności oraz Vayne z doskokiem i pasywką.

Nie udało im się jednak dogonić uciekającego Piantalol. Wykazał się on niezwykłym sprytem oraz przebiegłością i tym samym udało mu się szczęśliwie wrócić do bazy. Bez konieczności oddania złota oraz punktów doświadczenia chętnym na taką nagrodę przeciwnikom.

Uwaga na głośne krzyki wydawane przez streamera.

twitch.tv/piantalol

Po wszystkim pokazał swoim widzom, że trzęsą mu się ręce. Trudno mu się dziwić, taka akcja zdarza się raz na tysiące gier. Warto brać natomiast poprawkę, że jest to serwer Oceania, a dywizja przeciwników oscyluje w granicach silvera-złota i raczej nie jest możliwa do odtworzenia na wysokich rangach. Niemniej jednak klip stał się viralem i zebrał ponad 6000 plusów na Reddicie.