w ,

Świetny cosplay prestiżowej K/DA Ahri z League of Legends, w którym można się zakochać

Jak prezentuje się cosplay Prestige K/DA Ahri w wykonaniu rosyjskiej cosplayerki?


Można śmiało stwierdzić, że zespół K/DA jest uwielbiany przez cosplayerki i seria skórek z tym motywem pojawia się w świecie cosplayu bardzo często. Osoby wcielające się w bohaterki mają spore pole do popisu – poza podstawowymi skórkami każda postać ma również edycję prestiżową, która daje możliwości do stworzenia wielu eleganckich sesji. Tak było i w tym przypadku.

AlienOrihara jako prestiżowa K/DA Ahri

AlienOrihara nazywa się Alina i jest cosplayerką z Rosji. Swoim hobby zajmuje się od ponad 10 lat, więc nikogo nie dziwi, że jej stroje i sesje zdjęciowe są na naprawdę wysokim poziomie. Dziewczyna ma na swoim koncie setki zdjęć, z przeróżnych gier, anime, mang i nie tylko.

Cosplayerka zapozowała do sesji zdjęciowej wraz z innymi dziewczynami, które wcieliły się w pozostałe członkinie zespołu K/DA – Evelynn (Mozno_Rossie), Akali (Tsururu) i Kai’Sę (Agi_wanijima). Niestety w przypadku Ahri fani nie zobaczą jej ogonów, ponieważ Alina zdecydowała się z nich zrezygnować, a na niektórych zdjęciach dodać je w programie graficznym.

AlienOrihara nie ograniczyła się jedynie do prestiżowej wersji skórek, na jej kontach w mediach społecznościowych można obejrzeć zdjęcia z podstawowymi wersjami skinów K/DA.

ZOBACZ – Jak bardzo powiększyły się serwery LoLa przez ostatnie 2 lata?

ZOBACZ – Riot zniósł kary? Gracze idą AFK, trollują i dalej radośnie sobie grają używając przy okazji bugów z Poppy

DołączObserwuj
Więcej z Cosplay