w

Świetny koncept skórki do Seraphine – Pool Party. Czy Riot powinien dodać ją do gry?

W internecie pojawił się koncept skórki do Seraphine, który nawiązuje do zbliżających się wakacji.


Seraphine to bohaterka, która trafiła do League of Legends 29 października 2020 roku. Od samego początku wzbudzała wiele kontrowersji. Zaczęło się od jej mediów społecznościowych, na których Riot ujawniał coraz więcej grafik przedstawiających różowowłosą dziewczynę. Nie pomógł również fakt, że historia bohaterki w kontrowersyjny sposób nawiązywała do rodu Skarnera.

Wielu artystów, którzy tworzą przeróżne koncepty skórek czy championów, nie pomija Seraphine – przez ostatnie miesiące pojawiło się sporo ciekawych pomysłów na skiny do niej. Najnowszy z nich – Pool Party – zdobył naprawdę duży rozgłos. Gracze zaczęli zastanawiać się, czy jest szansa na wprowadzenie tego typu skórki do gry.

Pomysł na skórkę – Pool Party Seraphine

Autorem konceptu jest DreamCharlie, artysta z Rosji. Twórca rozbudował swój pomysł, tworząc nie tylko model bohaterki, ale także wysokiej jakości splash art, wygląd wszystkich umiejętności postaci, a także ikonę oraz emotkę.

Widać, że artysta włożył swój projekt sporo pracy, co zostało docenione przez fanów bohaterki.

Część miłośników Seraphine zastanawiało się, czy Riot mógłby wprowadzić do gry skórkę tego typu. Społeczność League of Legends nie raz prezentowała świetne koncepty związane ze wspomnianą bohaterką. Jej fani obawiają się jednak, że twórcy LoLa skupią się na grupie, która nie ma o Seraphine najlepszego zdania. Wciąż wiele osób żartuje z bohaterki, wyzywa ją lub prosi Riot o usunięcie jej z gry. Twórcy odnieśli się do tej sprawy:

Nie ma się czym martwić. Seraphine nadal jest jednym z bohaterów, którzy mają oddanych fanów. Zachowanie ludzi z Reddita nie jest reprezentatywne dla całej bazy graczy. Używamy danych ankietowych, które nie są zbierane z mediów społecznościowych.