w

Do LoR trafiły grafiki ze skórkami Pool Party. Wyglądają lepiej niż te z League of Legends?

W karciance od Riot Games pojawiły się grafiki przedstawiające znane skórki z League of Legends.


Karcianka LoR mocno się rozwija i regularnie dodawane są do niej nowe karty przedstawiające świetnie dopracowane grafiki. Wiele z dodawanych obrazków nawiązuje do już istniejących skórek, które jakiś czas wcześniej pojawiły się w League of Legends. Oczywiście nie jest to zasada, ponieważ LoR rozwija wątki masy bohaterów, którzy nigdy nie pojawili się na Summoner’s Rift.

Ostatnio ujawniono wygląd grafik związanych z serią Pool Party, która jest bardzo znana w społeczności League of Legends. Przedstawieni bohaterowie prezentują się naprawdę dobrze. Niektórzy z fanów uważają, że nawet lepiej niż w swojej pierwotnej wersji, która trafiła do LoLa w ubiegłych latach. Kto wyszedł najlepiej?

Pool Party w Legends of Runeterra

Pool Party Fiora

Splash art w League of Legends

ZOBACZ – Riot będzie ratował postać z najgorszym winrate w LoLu. Co i kiedy się zmieni?

Pool Party Heimerdinger

Splash art w League of Legends

Pool Party Taric

Splash art w League of Legends

ZOBACZ – Nowy item dla tanków z LoLa, który ma pomóc w walce ze splitpusherami. Jaka jest jego zdolność?

Pool Party Zoe

Splash art w League of Legends

Pool Party Taliyah

Splash art w League of Legends

Pool Party Draven

Splash art w League of Legends

Jeden z Rioterów – Riot DanCat – zauważył, że wydawanie skórek w Legends of Runeterra sprawdziło się naprawdę dobrze. Rioter podzielił się swoimi przemyśleniami ze społecznością, pisząc:

Uwielbiamy obserwować wasze zainteresowanie skórkami i doceniamy każdą z waszych opinii. Skórki z serii Dark Horizon przekroczyły nasze oczekiwania względem zainteresowania graczy. My jako twórcy również jesteśmy spragnieni tego, by nasze skiny były coraz bogatsze i pełniej realizowały wyjątkowe pomysły! Będzie to jednak długa droga, pełna usprawnień technologii i rozwoju kart LoR, aby zapewnić naszym graczom więcej nowych doświadczeń. Doceniamy wszystkich, którzy podróżują razem z nami.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends