w

Jak wyłączyć umiejętności Setta grając Tahm Kenchem? Da się uniemożliwić mu także powrót do bazy

Gracze znaleźli sprytny sposób na wyłączenie umiejętności Setta przy użyciu Tahm Kencha, a Riot poszedł dalej…


Oficjalnie potwierdzono, że Tahm Kench nie pojawi się w LEC. Wiele osób czekało na zobaczenie, jak radzi sobie ten bohater po reworku. Niestety, nie będzie on dostępny do wyboru. Okazuje się, że Riot chce sobie dać trochę dodatkowego czasu na sprawdzenie wszystkiego.

Tym bardziej, że Tahm Kench właśnie przechodzi kolejne zmiany. Wiele osób wyłączenie bohatera mylnie łączyło z Settem, dlaczego?

Sett ostatnio stał się bardzo popularny, przez co na forach społecznościowych LoLa pojawiła się cała masa jego zagrań. Zdziwieni ADC masowo wręcz publikują klipy o tym, jak zostali zlikwidowani na jedno W, mając pół HP.

Okazuje się, że na bohatera jest sposób i da się wyłączyć jego W, E oraz uniemożliwić mu powrót do bazy. Może to bowiem zrobić Tahm Kench. Ma to związek z poważnym błędem, który na ten moment pozostaje aktywny.

Sett vs Tahm Kench

Sett jest stanowczo nowym bohaterem, który przez ostatnie kilka tygodni cieszy się większym zainteresowaniem graczy. Jest też słynny z tego, że potrafi zlikwidować kruchych przeciwników jednym W. Jednak teraz da się go wyłączyć z gry i potrafi to zreworkowany Tahm Kench.

Wystarczy, że podczas gdy Sett ultuje innego gracza, Rzeczny Potwór połknie go ze swojej superumiejętności. Pokazał to łowca bugów – Vandiril na swoim najnowszym filmie:

Po tym bugu bohater może używać tylko autoataków i Q, co z pewnością nie spodoba się graczowi. Niedługo zapewne Riot naprawi ten błąd i przestanie on działać, ale na ten moment z pewnością zirytuje jeszcze wielu graczy.

Pamiętajmy, że celowe wykorzystywanie błędów jest zabronione i łamie regulamin. Grozić może za to nawet permanentna blokada konta.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends