w

Tajemnicza zapowiedź nowego trybu z okazji 1 kwietnia w LoLu? Będzie związany z poro

Twórcy League of Legends w nietypowy sposób zapowiedzieli nowy tryb gry, który pojawi się w prima aprilis.


Jakiś czas temu pojawiły się przecieki, które prawdopodobnie związane były z nowym trybem gry, który zostanie dodany do gry z okazji dnia żartów, czyli 1 kwietnia. Informacje były niezwykle niejednoznaczne i trudno było cokolwiek stwierdzić w 100% – Przeciek trybu gry, który prawdopodobnie pojawi się w League of Legends z okazji prima aprilis.

Pojawiły się informacje o „pomidorze” oraz tym, że nowy tryb może być związany z poro lub wędrującym po rzece krabem. Minęło trochę czasu, aż Riot sam wspomniał o tym, że szykuje coś na 1 kwietnia, a dokładnie na pierwsze 3 dni tego miesiąca. O co chodzi?

Nowy tryb gry na 1 kwietnia

Prima aprilis zbliża się wielkimi krokami. Ujawniono już wygląd nowych skórek, które poszerzą uniwersum Cats vs Dogs – Prezentacja nowych skinów z serii Cats vs Dogs z League of Legends – Nidalee, Yuumi, Kled i Kindred.

Oczywiście nowe skórki to nie wszystko. Gracze liczą, że twórcy League of Legends przygotowali na 1 kwietnia coś specjalnego. Jak się okazuje, Riot faktycznie pracuje nad pewną niespodzianką, co ujawniono w opisie najnowszej aktualizacji.

Pracujemy nad kilkoma aktualizacjami, które poprawią tryb wyboru w ciemno. Zmiany te wejdą w życie późno w nocy 31 marca czasu lokalnego. Będą tak dobre, że nie powstrzymacie się od wyrażenia swojego uznania. Nawet Poro będą skakać z radości. Sprawdźcie wybór w ciemno między 1 a 3 kwietnia swojego czasu lokalnego! 

Jak widać, zapowiedź jest mocno tajemnicza i nie ujawnia zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że ma się coś wydarzyć przez pierwsze dni kwietnia i będzie to związane z Poro – czy to oznacza powiązanie z Królem Poro, który jest świetnie znany większości graczy League of Legends? Trudno powiedzieć. Zapewne już niedługo pojawi się więcej informacji na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends