w

Tak powinien wyglądać idealny rework Yuumi z LoLa? Przepiękna przeróbka podbiła Internet

Parodia reworku Yuumi, która stała się niesamowicie popularna. Tak powinna wyglądać odświeżona bohaterka?


Yuumi to postać, która pojawiła się na Summoner’s Rift 14 maja 2019 roku. Od tamtej pory według wielu jest jedną z najbardziej irytujących bohaterek w całym League of Legends. Społeczność wyzywa fanów Magicznej Kotki, twierdząc, że ci nie mają zbyt dużych umiejętności, a Yuumi da się grać podczas jedzenia obiadu, sprzątania pokoju czy rozgrywki w inny tytuł na drugim monitorze.

W ostatnim czasie sporo mówi się o przeróbce, która ma naprawić pewne problemy wspomnianej bohaterki (zobacz: Riot szczegółowo o reworku Yuumi z LoLa. Co sprawiało największe problemy twórcom?).

Gracze postanowili wykorzystać ten temat, by trochę pożartować. Efekty śmieszkowania mogą nieźle zaskoczyć, ponieważ filmik z „idealnym reworkiem Yuumi” podbił internet.

Przepis na idealny rework

Użytkownik Reddita o pseudonimie bxgang opublikował filmik, na którym widać humorystyczne podejście do odświeżenia Yuumi. Nie widać tam nowych efektów umiejętności czy innych przeliczników, ale przerobienie istniejących bohaterów na Magiczną Kotkę. W efekcie zaobserwować można Setta w przebraniu Yuumi czy kota zabójcę, który tworzy śmiercionośne cienie.

Filmik jest tak absurdalny, że wręcz był skazany na sukces. W zaledwie dwa dni zyskał ogromną popularność. Dziś ma ponad 13 tysięcy pozytywnych reakcji i ponad 300 komentarzy.

W komentarzach nie zabrakło złośliwych uwag w stronę fanów opisywanej bohaterki. Gracze twierdzili, że dopiero po takim reworku Yuumi wymagałaby jakiegokolwiek skilla.

Inni pisali, że filmik jest przeklęty i będzie śnił im się po nocach, ponieważ jak wcześniej nie przepadali za kotką z LoLa, tak teraz będzie kojarzyła im się z abominacją przedstawioną na nagraniu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends