w

Tak rozbudowanego pomysłu na nowego skina do LoLa dawno nie było- Dark Waters Jinx

Dwójka fanów LoLa stworzyła świetny koncept nowej skórki do Jinx. Jak się prezentuje?


Motyw Dark Waters z League of Legends nigdy nie należał do szczególnie popularnych. Wydano zaledwie dwie skórki z tej serii i nie zapowiada się, by Riot miał do niej wrócić. Mimo to sporo osób twierdzi, że skiny te mają świetny klimat i naprawdę estetyczne splash arty.

Mimo że seria jest tak uboga w dodatki kosmetyczne, znajdą się osoby, które polubiły ją na tyle, by tworzyć własne koncepty skinów właśnie z tym motywem. Oto jeden z nich.

Pomysł na skórkę – Dark Waters Jinx

Skin Dark Waters Jinx jest na swój sposób bardzo ciekawy, ponieważ powstawał na przestrzeni wielu miesięcy oraz składa się z prac dwóch grafików. Jeden z nich odpowiada za sam projekt stroju bohaterki oraz jej broni, drugi natomiast stworzył model 3D oraz animacje.

Obaj twórcy włożyli w skórkę do Jinx naprawdę sporo serca, co z resztą widać po poniższych obrazkach. Ostatecznie postać doczekała się konceptu każdej ze swoich broni, kilka wersji ubioru i fryzur, splash arta oraz kilku krótkich filmików z animacjami.

Koncept autorstwa ian su

Rysunek autorstwa Dawn Ang

Model 3D 
Autor: José Luis Gutiérrez

.

Jak widać, koncept jest niesamowicie rozbudowany. Twórcy włożyli w niego dużo pracy, by zarówno projekt stroju bohaterki, jak i jej model 3D wraz z animacjami prezentowały się na najwyższym poziomie. Z komentarzy fanów wynika, że jakość Dark Waters Jinx naprawdę robi wrażenie i wiele osób żałuje, że takiej skórki nie ma w sklepie w LoLu, nawet jeśli jej motyw nie należy do najpopularniejszych.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends