w

Taka akcja na ARAMie nie zdarza się często. Ten item pomógł zdobyć pentakilla przed drugą minutą gry

Jeden z graczy ARAMów miał ogromne szczęście. Przeciwnicy ustawili się idealnie do natychmiastowego dobicia.


Większość graczy League of Legends chciałaby choć raz doświadczyć uczucia, jakie towarzyszy przy zdobyciu naprawdę widowiskowego pentakilla. Im bardziej nietypowa akcja, którą później trudno powtórzyć, tym lepiej.

Wiele nagrań tego typu pięciokrotnych zabójstw trafia do sieci, gdzie zdobywają duży rozgłos i sporo komentarzy od fanów tytułu. Tak było i tym razem. Co dokładnie wydarzyło się podczas jednego z ARAM-ów, że to właśnie ten filmik w szybkim tempie zdobył tak wiele pozytywnych ocen?

Pentakill w wykonaniu Wukonga

Autorem nagrania jest użytkownik Reddita o pseudonimie Zolfaxx, który grał jako Wukong. To właśnie on jest bohaterem tej widowiskowej akcji. Co ciekawsze, wszystko dzieje się na samym początku rozgrywki, ledwo po pierwszej minucie meczu. Bohaterowie mają ze sobą tylko początkowe przedmioty, a w przypadku Wukonga jest to Tiamat, który będzie miał w tym zagraniu spore znaczenie.

Obie drużyny walczą zaciekle, jednak w pewnym momencie czerwoni zauważają, że nie mają szans, a ich paski zdrowia gwałtownie spadły.

Gdy punkty zdrowia wrogów zaczęły być tak niskie, że większość z nich była na dobicie, do akcji wkroczył wspomniany wcześniej Wukong. Zdobył double killa, po czym znalazł się w idealnej sytuacji. Dlaczego? Przeciwnicy ustawili się w perfekcyjny sposób.

Jak widać, bohater nagrania zdobył widowiskowe pięciokrotne zabójstwo, przy czym sam ledwo uszedł z życiem. Wrogowie nie byli z tego powodu wkurzeni, ponieważ jak można zauważyć na czacie – śmiali się i byli zaskoczeni, że akcja wyszła tak gładko.

Filmik szybko stał się popularny, gdyż zareagowało na niego kilka tysięcy osób. Pewne jest, że autor nagrania długo nie zapomni o tym meczu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends