w

Teemo jedną akcją udowadnia, że nadal jest najbardziej irytującą postacią w LoLu

Teemo przez lata był najbardziej znienawidzoną postacią, teraz przypomina dlaczego.


Teemo za sprawą swojego zestawu umiejętności przez wiele lat był uważany jako najlepsza postać do trollowania i irytowania przeciwników.

Ostatnio jednak gracze o wiele bardziej narzekali na innych bohaterów, więc kwestia Teemo praktycznie zupełnie zniknęła. Wystarczyło natomiast tylko jedno zagranie, by koszmary graczy powróciły.

Teemo przypomina o swoim istnieniu

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „nuclear_rage079” podzielił się nagraniem tego, jak Teemo strollował przeciwną Akali. Widząc to zagranie trudno aż sobie wyobrazić irytację Akali, która zapewne była przekonana, że ukryty w krzakach Teemo nie stanowi dla niej większego zagrożenia i za chwilę zostanie zlikwidowany.

Podobnych zagrań, w których Teemo po prostu śmieje się przeciwnikowi prosto w twarz, jest oczywiście więcej. Gracze zaczęli się dzielić nimi po kilku miesiącach kompletnej ciszy w temacie tego bohatera.

Czy Teemo jest najbardziej znienawidzony? Trudno obecnie stwierdzić, natomiast na pewno postać nadal umie zdenerwować. Głównie przez jej umiejętności, które idealnie wręcz nadają się do kite’owania, czy trollowania przeciwników.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends