w

Gracze narzekają na brak potworów jako postaci. LoR pokazuje, jak mógłby wyglądać nowy bohater LoLa

Reklama

Społeczność po raz kolejny wyraziła swoje niezadowolenie tym, że Riot wydaje coraz mniej niehumanoidalnych bohaterów.


Temat potwornych postaci w League of Legends wraca co jakiś czas. Ponownie poruszono tę kwestię na Reddicie i gracze krytycznie wypowiedzieli się o decyzjach Riotu.

Zauważono także, że inna gra studia – Legends of Runeterra – posiada wiele świetnych konceptów niehumanoidalnych postaci. Który z projektów bohaterów LoR mógłby pojawić się w LoLu?

Niedobór potwornych championów

Reklama

Jeden z graczy poruszył dobrze znaną dyskusję – po raz kolejny przeczytać można było obszerny wpis na temat tego, że decyzja Riotu o wydawaniu jednego potwornego championa rocznie jest bardzo nietrafiona (warto odświeżyć sobie decyzję twórców opisaną w tym artykule – Riot ujawnia powód, dlaczego nie tworzy mrocznych stworów, tylko słodkie, ludzie postacie).

Potworni bohaterowie, tacy jak np. Rek’Sai, nie cieszą się zbytnią sympatią graczy. Zdaniem Riotu takie postacie za mało się sprzedają. Ostatnimi niehumanoidalnymi championami były Yuumi i Lillia, czyli obie bohaterki, które kojarzą się z typowo słodkim motywem. Szczerze mówiąc, uważam, że jest to rozczarowujące.

Wiele osób wspomniało, że jednym z powodów, dla którego potworne postacie nie radzą sobie za dobrze, są skórki. Oczywiście, że Rek’Sai nie dostanie skina K/DA, ale już taka Rell może mieć skórkę True Damage.

Temat skórek i tego, że mało jest niehumanoidalnych bohaterów, sprawia wrażenie, że Riot przestaje być kreatywny (ponieważ dla potworów skiny mogą być bardziej wymagające), poruszony został już jakiś czas temu w oddzielnym artykule – Riot nie chce wydawać skórek do potworów. Gracze krytykują ten pomysł. Dlaczego?.

Reklama

ZOBACZ – To zdaniem graczy była jedna z najlepszych zmian, jaką Riot zrobił w ostatnich miesiącach

Gracze zauważyli, że Riot ma na swoim koncie wiele świetnych konceptów niehumanoidalnych bohaterów. Niestety nie są to projekty z League of Legends. Każdy, kto kojarzy choć trochę karciankę Legends of Runeterra, wie, że jest ona pełna barwnych i ciekawych postaci.

Społeczność LoLa wybrała kilka pomysłów i grafik, które ich zdaniem świetnie nadawałyby się na bazę do nowego bohatera Ligi.

 

 

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends