Ten dodatek mógł pojawić się w League of Legends, ale został wprowadzony tylko w Wild Rift

League of Legends

Reklama

W League of Legends miało pojawić się coś, co ostatecznie trafiło tylko do Wild Rift.


Wild Rift to kolejna gra od Riot Games, nazywana przez wielu mobilną wersją LoLa. Prawda jest jednak taka, że obie gry dzieli trochę różnic, które mają pogłębiać się z czasem (np. unikatowi bohaterowie wydawani tylko do Wild Rift – League of Legends na PC nie będzie priorytetem? Wild Rift ze swoimi specjalnymi postaciami).

Okazuje się, że w League of Legends miało pojawić się coś, co ostatecznie trafiło tylko do Wild Rift, ponieważ w wersji na PC pomysł został anulowany. Co to takiego? Czy gracze tradycyjnego LoLa będą o to zazdrośni?

Błyskotki w League of Legends: Wild Rift

Reklama

W mobilnej wersji LoLa istnieje coś takiego jak błyskotki, czyli nowy przedmiot, który pozwala ozdabiać ciała powalonych wrogów wybraną przez siebie wizytówką.

Reklama

Podobnie jak większość zawartości Wild Rift, błyskotki można zdobywać na różne sposoby.

  • zwykły sklep
  • sklep Monet Poro
  • nagrody za kamienie milowe wydarzeń/misje
  • awansowanie (nagroda za określone poziomy)

Nie musisz nam mówić o graczach chwalących się swoim mistrzowskim zabójstwem, którego nawet nie pomogli zdobyć! Gdyby tylko istniał sposób, by prawowity zabójca mógł zostawić niepodważalny, trwały dowód swoich umiejętności. Gdyby tylko… były błyskotki.

Traktuj je jak zuchwały pean w formie emoji — „Tu spoczywa Garen, który nie docenił potęgi Kodeksu Harcerza!”.

ZOBACZ – Przedsezon 2022 zmieni Czary Przywoływcza? Zmienianie ich w trakcie gry, Flash dla wszystkich

Wczoraj okazało się, że wspomniana funkcja z Wild Rift miała początkowo pojawić się w League of Legends na PC.

Ciekawostka: błyskotki z Wild Rift były czymś, co Riot rozważał, aby dodać do League of Legends na PC wiele lat temu, ale pomysł został odrzucony pomimo dużej ilości włożonej w to pracy. Z czasem okazało się, że twórcy ożywili ten koncept i wprowadzili go do League of Legends: Wild Rift.

Czy jest to coś, czego pozazdroszczą gracze tradycyjnej wersji League of Legends? Trudno powiedzieć. Tak naprawdę jest to niewiele znaczący dodatek kosmetyczny, choć jak wiadomo, dla niektórych takie aspekty gry mają spore znaczenie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej