w

Ten drobny element z LoLa nie został zaktualizowany już od dłuższego czasu

Fani jednej z bohaterek LoLa zwrócili uwagę na pewne niedociągnięcie ze strony Riotu.


League of Legends to gra, która miała premierę w 2009 roku. Od tej pory mocno się zmieniła – doszły dziesiątki nowych bohaterów, nowe przedmioty, aktualizacje map i tak dalej. Starze postacie był regularnie odnawiane, więc zmieniano ich modele, splash arty czy zestaw umiejętności.

Rok temu przy okazji premiery serialu animowanego Arcane, Riot wprowadził aktualizację Caitlyn, która dostała zupełnie nowy model, o który proszono już wiele miesięcy wcześniej. Bohaterka w pewnym sensie otrzymała nowe życie, przez co jej popularność znacznie wzrosła.

Odświeżono także jej splash arty – niektóre zostały narysowane od nowa, a te, które były w miarę aktualne, dostały pewne poprawki, by lepiej pasować do modelu bohaterki.

Podstawowa grafika zmieniła się głównie pod względem stroju Caitlyn – bohaterka zaczęła nosić spodnie, zasłonięto jej dekolt oraz po odświeżeniu nie ma już odkrytych ramion.

Niestety fani zauważyli, że w niektórych miejscach do dziś widać stary splash art tej postaci.

Brak drobnej aktualizacji u Caitlyn

Jeden z fanów poruszył temat podstawowego splash artu Caitlyn, który mimo odświeżenia rok temu, nie jest podmieniony w niektórych miejscach w grze.

Zastanawiam się dlaczego Riot nie zaktualizował splasha Cait w champion select – nadal widać tam jej starą grafikę (zwróćcie uwagę na gołe ramiona). Wiem, że to nic wielkiego, ale to po prostu dziwi mnie, że po roku od reworku nadal tego nie zaktualizowali.

Aktualny splash art 

Stara wersja (przed aktualizacją modelu)

Niezaktualizowane grafiki w grze

Dla wielu osób na pewno jest to nieistotny drobiazg – niewykluczone, że sporo ludzi w ogóle tego nie zauważyło. Są jednak i tacy, których takie niedociągnięcia bardzo denerwują.

Co ciekawe, po nagłośnieniu sprawy, w komentarzach wypowiedział się jeden z pracowników – Riot Hylia, który podziękował za zwrócenie na to uwagi. Rioter zapewnił, że zgłosi ten problem do odpowiednich osób,

Dziękuję!!! Przekażę tę informację dalej. 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends