w

To duo na bocie w LoLu według graczy powinno zostać zakazane. Dlaczego jest tak irytujące?

Riot Games

Jest wiele irytujących postaci w LoLu, ale to duo stanowczo przesadziło.


Od zalania dziejów w League of Legends istniały postacie idealnie nadające się do wkurzania przeciwników. Dobrym przykładem może być tutaj Blitzcrank czy też mogącą zablokować efekt umiejętności Morgana.

Dodać można także do kolekcji znikającego Twitcha i wyjdzie naprawdę ciekawe połączenie. A raczej mocno wnerwiający. Jednak tym razem zbrodnią wojenną określone zostało inne duo. Niewidzialne i mające duże obrażenia.

Duo Yuumi i Teemo

Wraz z oficjalnym wydaniem League of Legends na serwerach pojawił się mistrz psot i zabawy – Teemo. Chociaż sam się określa kapitanem, to wiele osób nazywa go szatanem, chomikiem czy też małym szczurem idealnym do usunięcia. Fala nienawiści jednak nieco ustała wraz z pamiętnym dniem 14 maja 2019 roku.

Strzelcy i ADC doskonale wiedzą o kogo chodzi. Mowa o Magicznej Kotce Yuumi, która jest w stanie przyczepić się do sojusznika i towarzyszyć mu aż do jego śmierci. W połączeniu z pasywką Teemo może ona znikać i to właśnie jest tematem dzisiejszego artykułu. Na Reddicie opublikowany został post, w którym autor określił to duo mianem “zbrodni wojennej”. A jego efekt wygląda właśnie tak:

Gracze nie nałożyli na te combo żadnego patentu, więc śmiało można z niego korzystać. Warto pamiętać jednak, że nie sprawdzi się w każdych warunkach i jest mocno podatne na ganki. Teemo nie ma najlepszej ucieczki, podobnie zresztą jak Yuumi. Jednak masa grzybów w late game i lecząca kotka to coś, co podda próbie nawet tych z najmocniejszą psychiką.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends