w

To duo w LoLu dominuje na rankedach. Dwie najlepsze postacie do zdobywania LP w sezonie 2023

Riot Games

Najlepsze duo w obecnym sezonie, które dominuje dolną aleję w League of Legends.


Gracze League of Legends często szukają dobrych połączeń postaci, aby wygrywać więcej meczów i zdobywać LPki. Połączeń jest mnóstwo, ale niektóre z nich sprawdzają się zdecydowanie lepiej od innych.

Wszystko zależy od aktualizacji stanu danego championa. Aktualnie pozycja Samiry i Rell pozwalają im na totalne zdominowanie bota i być może niedługo zostanie to znerfione.

Darmowe LP w LoLu

Patrząc na statystyki współgrających ze sobą championów, to najlepiej radzi sobie Samira i Rell. Strzelczyni zdążyła przez kilka lat swojej obecności na Summoner’s Rift napsuć krwi wielu wrogom i zapewne nikogo to nie dziwi, że teraz znów dominuje. Jednak Rell jest bohaterką pominiętą przez graczy. Jej wejście nie wzbudziło sensacji, a jej wybór przez graczy był od początku niski. Posiada ona natomiast ciekawe umiejętności kontroli tłumu, co idealnie sprawdza się z Samirą.

Razem na dolnej alei wygrywają ponad 55% meczów w grach powyżej platyny. Oznacza to, że duo trudne jest do zatrzymania w wyższych dywizjach i należy mieć się na baczności, kiedy się je zobaczy.

Warto zwrócić uwagę, że Samira jest dobra nie tylko z Rell. Świetnie radzi sobie z innymi supportami posiadającymi zdolność do bronienia carry oraz długiego unieruchamiania przeciwnika jak Amumu lub Renata.

Być może widząc taki stan rzeczy Riot Games zdecyduje się na znerfienie strzelczyni. Jednak za nim to nastąpi, warto przetestować ją sobie ze znajomym i sprawdzić ilość LPków po teście.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends