w

Tryb Wyniesienie/Ascension powróci do LoLa w nieco innej formie. Co o tym wiadomo?

Pracownik Riotu zapowiada, że Ascension powróci w nieco innej formie.


Wielu graczy League of Legends zastanawia się, co stało się z przeróżnymi trybami gry, które od czasu do czasu pojawiały się podczas przeróżnych wydarzeń. Jednym z nich było Wyniesienie, które cieszyło się dużą popularnością.

Jeden z Rioterów zdradził, że gracze znów będą mogli cieszyć się podobną zabawą, ale na mapie Temple of Lily and Lotus.

Wyniesienie powróci?

Kilka lat temu użytkownicy najpopularniejszej gry MOBA na świecie mogli cieszyć się rozgrywką w rotacyjnym trybie gry na mapie Crystal Scar. Ascension został wydany razem z Azirem, którego historii dotyczy. Jednak od kilku lat nie pojawia się już w grze z kilku powodów.

Według Riot Reinboom mapa jest przestarzała i nie pasuje do obecnego sposobu działania League, podobnie jak inny tryb – Dominion. Żeby to naprawić i przygotować pod nowy sposób renderowania, deweloper musi zainwestować nie tylko czas, ale również duże ilości pieniędzy.

To nie oznacza, że już nigdy nie zobaczymy tego trybu. Ten sam pracownik potwierdza, że jest na to szansa. Projektanci rozważali możliwość przerobienia mapy Temple of Lily and Lotus, którą wykorzystuje Nexus Blitz. Oznacza to, że w przyszłości prawdopodobnie społeczność znów będzie mogła bawić się ze znajomymi w popularnym niegdyś trybie gry, lecz rozgrywka i przeróżne elementy mocno się zmienią.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends