Ult Anivii nie będzie przerywany przez efekty kontroli tłumu

League of Legends

Reklama

Jeden z Rioterów poinformował, że szykują się zmiany w działaniu superumiejętności Anivii.

Reklama


Fanów Anivii czeka bardzo dobra wiadomość. Riot planuje wprowadzić pewne zmiany w jej ulcie, które zdaniem niektórych sprawią, że bohaterka będzie aż za mocna. O co dokładnie chodzi?

Zmiany w superumiejętności Anivii

Twórcy zaplanowali małe zmiany w superumiejętności Anivii, które zdecydowanie ucieszą jej fanów. Riot King Cobra napisał:

Hej gracze Anivii. Zauważyliśmy, że użytkownicy na forum nie podłapali jeszcze zmian, które pojawiły się na PBE, a planujemy wprowadzić je w patchu 10.6: jej superumiejętność nie jest już anulowana przez CC (jakiegokolwiek rodzaju), a efekt, za sprawą którego Frostbite (E) zadaje podwójne obrażenia, aktywny jest teraz przez 3 sekundy za sprawą superumiejętności (czas wydłużony o sekundę do długości tego nakładanego przez Q).

Reklama

W komentarzach pod wpisem Riotera można przeczytać wiele zachwytów, jak i obaw, że wprowadzona zmiana uczyni bohaterkę zbyt mocną, gdy ta trafi w odpowiednie ręce. Wśród wypowiedzi graczy można przeczytać:

Ok, to kiedy będą nerfy? Bo ta zmiana jest naprawdę szalona. Jak taka Anivia trafi w dobre ręce, to to będzie nieokiełznane!

Hej, team zajmujący się balansem, dobrze się czujecie?

ZOBACZ – Riot ujawnia, jak często gracze dostają niechcianą rolę po zmianach i jakie są dalsze plany

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej