w

Zeri pod AP w określonych sytuacjach może być nie do zatrzymania. Quadra w sekundę

Dlaczego warto spróbować AP Zeri? Ten klip pokazuje, że może być naprawdę zabawnie.


Zeri to najnowsza bohaterka League of Legends. Wielu graczy wyczekiwało jej premiery, ponieważ Riot zapowiadał, że nie będzie to typowy ADC. Szybko okazało się, że nowa postać może być naprawdę zabawna (i irytująca dla drużyny przeciwnej), a do tego fani mogą eksperymentować z jej buildem.

Niedawno ukazał się artykuł pokazujący niesamowicie popularny filmik, na którym widać superszybką Zeri. Słychać, że autorzy nagrania nie mogli powstrzymać śmiechu – Dlaczego gracze śmieją się z szybkości nowej bohaterki LoLa – Zeri? “No fajny ten champion”. Jak można się domyślić, to tylko jeden sposób na zbudowanie tej bohaterki, a inne buildy mogą być równie satysfakcjonujące.

Inny gracz postanowił udowodnić, że Zeri pod AP jest naprawdę silna. Jego filmik, na którym widać pewną akcję na midzie, stał się popularny w mgnieniu oka. Co dokładnie się wydarzyło?

“Zeri pod AP jest cool”

Gracz o nicku alexveliki podzielił się ze społecznością League of Legends nagraniem, na którym widać Zeri zbudowaną pod moc umiejętności. Być może nie każdy jest świadomy tego, że bohaterka posiada spore przeliczniki pod AP. Autor nagrania stwierdził, że warto byłoby sprawdzić, jak duże obrażenia będzie zadawała ta postać. Na początek warto przyjrzeć się jej umiejętnościom:

Jak AP Zeri działa w praktyce? Najlepiej pokazać to na nagraniu. Wspomniany gracz opublikował krótki filmik, który w zaledwie 22 sekundy udowadnia, że warto choć raz wypróbować najnowszą bohaterkę budowaną pod AP.

Jak widać, najnowsza postać zaskoczyła drużynę przeciwną. W mgnieniu oka pokonała trzech wrogów, a czwarty szybko dołączył do martwej reszty. Takim sposobem po chwili od wejścia na środkową aleję Zeri zyskała quadra killa.

Oczywiście nie można pominąć faktu, że drużyna czerwona prowadziła w zabójstwach, goldzie oraz posiadała aż 3 Infernal Dragony. Przeciwnicy mieli także niewielką ilość zdrowia po poprzedniej walce, co ułatwiło zgarnięcie multikilla. Mimo to wiele osób zachęca do wypróbowania najnowszego championa pod AP, ponieważ taki build może przynieść wiele satysfakcji.

Zapewne w najbliższym czasie pojawią się kolejne klipy, które pokażą, do czego zdolna jest Zeri. Społeczność wciąż odkrywa jej możliwości i testuje coraz to ciekawsze kombinacje itemów.