w

W jakich dywizjach zakończyli sezon 10 gracze LoLa? Szczegółowe statystyki wszystkich serwerów

Riot Games

Gdzie swój sezon zakończyli gracze z poszczególnych serwerów?


Właśnie zakończył się 10. już sezon w League of Legends. Warto jest więc zwrócić uwagę, w jakich dywizjach znaleźli się użytkownicy.

Jeden z fanów postanowił stworzyć tabelę przedstawiającą dokładne rozmieszczenie grających we wszystkich rangach, które znajdują się obecnie w LoLu.

Ilu graczy jest w danej dywizji?

Dwa dni temu zakończył się oficjalnie dziesiąty już sezon zmagań społeczności największej gry MOBA. Wielu użytkowników z praktycznie każdego regionu świata walczyło o wyższą dywizję. Dzięki stronie op.gg możemy dowiedzieć się, gdzie udało im się dotrzeć. Dane postanowił wykorzystać jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie sdgedfegw. Stworzył on tabelę przedstawiającą podział rang na każdym z obecnie dostępnych serwerów. Jak to wygląda?

Wartość liczbowa

Wartość procentowa

ZOBACZ – Głosowanie na All-Star 2020 rozpoczęte. Można już wybierać swoich ulubieńców

Warto zwrócić uwagę, że najwięcej graczy, licząc pojedynczą dywizję, znajduje się w Gold IV. Prawdopodobnie wynika to z faktu, iż jest to najniższy próg pozwalający otrzymać darmową skórkę z serii Victorious. Biorąc pod uwagę całą rangę, to właśnie w Goldzie i w Silverze zakończył przygodę największy procent graczy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends