w

W LoLu pojawi się zupełnie nowy rodzaj dodatków kosmetycznych. Co o tym wiadomo?

W 2023 roku w League of Legends pojawi się coś zupełnie nowego. Chodzi o banery profilu.


Przez ostatnie lata LoL mocno się zmieniał pod względem personalizacji kont graczy. Dziś można nie tylko wybrać konkretną ikonę, ale także ramkę wokół niej, tło profilu, ikony osiągnięć czy ułożyć koło emotek według własnego uznania.

Okazuje się, że w kolejnym roku – 2023 – do gry zawita jeszcze jeden typ dodatków kosmetycznych, które pomogą jeszcze bardziej spersonalizować swój profil. O co chodzi i jak wygląda pierwszy dodatek tego typu?

Nowe banery profilów w League of Legends

W internecie pojawiła się informacja, że na serwerze testowym PBE zawitało coś, czego jeszcze nie było – banery, które będzie można ustawić na podobnej zasadzie, co obramowania ikony.

Pierwszy z nich trafi do gry w 2023 roku z okazji wydarzenia Lunar Revel. Prezentuje się następująco:

Z tego, co wiadomo, baner będzie elementem przepustki eventowej, jednak nie wiadomo, na jakiej zasadzie będzie odblokowywany – być może będzie można go zakupić za tokeny wydarzenia, ale niewykluczone, że pojawi się jako nagroda z misji. Nie pojawiły się też żadne informacje na temat ceny tego typu dodatków do profilu.

Nowe banery będą ustawiane podobnie jak tytuły, ramki czy ikonki profilu. Znajdzie się je w zakładce „banners”, a tematyczne grafiki będą zastępować te, które widnieją u osób rozgrywających rankedy. Gracz będzie mógł zdecydować, czy chce pokazać obramówkę rankingową, czy może zupełnie inną, związaną z jakimś wydarzeniem.

Z komentarzy w internecie wynika, że wielu osobom nowe dodatki bardzo się podobają i są ciekawe, jak będą wyglądały banery związane z innymi eventami, takimi jak np. Star Guardian czy Spirit Blossom. Niewykluczone, że taki dodatek stanie się stałym elementem przyszłych przepustek.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends