w

W LoLu w końcu będzie można zmienić rozmiar okna sklepu. Jak to będzie działać?

Poprawki nowego sklepu w League of Legends. Opcja zmiany rozmiaru okna oraz nowe możliwości.


Gracze LoLa wielokrotnie narzekali na rozmiar okna sklepu, które jest za duże i zasłania praktycznie cały ekran (Gracze narzekają nowy sklep w LoLu. Riot odpowiada, dając nadzieję na zmiany).

Częste narzekania skłoniły twórców do odniesienia się do problemu, a już teraz pojawiają się ich pierwsze prace nad jego rozwiązaniem. Jak będzie można radzić sobie ze zbyt dużym oknem sklepu?

Nadchodzące do LoLa usprawnienia

Mark Yetter – główny projektant w dziale League of Legends – w jednym ze swoich wpisów pokazał, jak będzie wyglądało skalowanie sklepu.

ZOBACZ – Nexus Blitz i Twój Sklep powracają do League of Legends. Co trzeba wiedzieć o poczynionych zmianach?

Gracze będą mogli dostosować rozmiar zarówno za pośrednictwem opcji w ustawieniach, jak i poprzez pociągnięcie za róg okna. Druga z wymienionych opcji nie została pokazana, jednak jej obecność jest potwierdzona przez Riotera.

Do sklepu zostanie wprowadzone również pewne usprawnienie, które pozwoli graczom na przypięcie otwartego w sklepie panelu szybkiego dostępu.

Z pewnością nie są to jedyne usprawnienia, które będą dotyczyły nowego sklepu. Riot jest świadom tego, że nowości nie są jeszcze dopracowane i starają się odpowiadać na głos społeczności.