w

Wbijanie przepustek w LoLu jest coraz trudniejsze? Gracze narzekają na nerfy w zdobywaniu EXPa

Społeczność League of Legends znów narzeka na osłabienia misji eventowych w grze.


Przez ostatnie kilka miesięcy gracze dość mocno krytykowali działania Riotu. Fani tytułu mieli już dość powtarzalnych i nieciekawych wydarzeń, które nie zmieniały tak naprawdę nic – powracały te same tryby gry, wydawano kilka nowych skinów oraz wprowadzano przepustkę, która skupiona była wokół grindu. Takie rozwiązania nie podobały się graczom i uważano, że twórcy nie starają się przy eventach, a jedynie nastawieni są na łatwy zarobek ze skórek i event passów.

Niejednokrotnie narzekano także na zmiany w systemie nabijania punktów podczas wydarzeń – na pewno większość osób kojarzy dyskusje o tym, że wprowadzenie tokenów, które otrzymywało się za czas gry, było ogromnym błędem. Masowo krytykowano Riot za to, że nowe przepustki są niekończącym się grindem, który nie jest wcale przyjemny.

Aktualnie nie jest wcale lepiej – społeczność zauważyła, że Riot majstruje przy ilości EXPa, który jest możliwy do zdobycia z eventowych misji. Graczom nie podoba się to, że jest coraz trudniej i trzeba grać jeszcze więcej, a mimo to wydarzenia nie są wcale ciekawsze.

Zmiany w przepustkach w LoLu

Jeden z użytkowników Twittera podsumował EXP z trzech różnych przepustek w League of Legends – tej z Mistrzostw Świata, Winterblessed oraz aktualnej, która trwa w grze, czyli Mythmaker.

Autor wpisu zauważył, że ilość EXPa jest coraz mniejsza, co bardzo mu się nie podoba. Jego zdaniem przepustki powinny być o wiele przyjemniejsze do wbijania i naprawdę nie rozumie, dlaczego Riot robi wszystko, by było inaczej.

Nie rozumiem dlaczego za każdym razem, gdy pojawia się nowa przepustka, Riot zmniejsza EXP, który dostajemy z misji eventowych.

  • Worlds – 14 650 EXP
  • Winterblessed – 12 000 EXP
  • Mythmaker – 10 000 EXP

Jest coraz trudniej i trudniej, kiedy powinno być coraz łatwiej. Sprawcie, aby wbijanie przepustki było satysfakcjonujące!

Z komentarzy do tej sprawy można przeczytać, że zdaniem graczy Riot zrobił się jeszcze bardziej chciwy i nie troszczy się o potrzeby swojej społeczności.

Riot jest tak chciwy, że nie pozwala nam się nawet dobrze bawić, kiedy płacimy za przepustkę.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends