w

Wędrujący Krab z League of Legends ponownie zaskakuje. Tym razem postanowił…

Scuttle Crab znowu zaskoczył graczy. Zrobił coś, czego nikt by się nie spodziewał.


Na mapie Summoner’s Rift w League of Legends można spotkać charakterystyczne stwory i potwory. Każdy gracz kojarzy smoka czy Barona. Dobrze rozpoznawalne są także obozy w jungli, jak np. Brzytwodzioby czy Skalniaki. Jednak najbardziej zaskakującym stworkiem na mapie jest niepozorny Wędrujący Krab. To właśnie on często robi rzeczy, które podbijają internet.

W przeszłości Scuttle Crab niejednokrotnie postanowił udawać Fakera i omijać umiejętności graczy z prędkością światła (zobacz: Wędrujący Krab to niekiedy naprawdę mocny przeciwnik, który lubi bawić się w Fakera). Tym razem uznał, że zaskoczy ich w inny sposób. Co się stało?

Scuttle Crab i przechodzenie przez ściany

Scuttle Crab to neutralny potwór na Summoner’s Rift. Przechadza się wzdłuż rzeki w okolicach Barona Nashora i smoka. Jest wyjątkowym potworem, ponieważ jeśli się go zaatakuje, nie odpowiada on atakiem, lecz ucieka z dala od atakujących.

Tak, jak było wspomniane wcześniej, Wędrujący Krab znany jest także z tego, że często robi nieprzewidziane ruchy i dziwne akcje. Jego zachowanie bywa naprawdę zabawne, dlatego gracze dzielą się nagraniami z nim np. na Reddicie.

Użytkownik o nicku thunder22Xx podzielił się ze społecznością filmikiem, na którym widać, jak Krab po prostu chowa się w ścianie.

Komentujący żartowali, że Krab uczy się od graczy i zapewne zaobserwował, że najnowsza bohaterka – Zeri – potrafi pokonywać ściany, więc zaczął ją naśladować.

On ewoluuje. Następną rzeczą, o której się dowiesz, będzie to, że Scuttle Crab potrafi przyczepiać się do championów. 

Faker Krab przeniósł się na zupełnie nowy poziom. 

Scuttle Crab to pewnego rodzaju maskotka League of Legends. Ten niepozorny stworek ma wielu fanów i jeszcze nie raz stanie się obiektem zabawnych komentarzy. Gracze czekają, że Krab po raz kolejny ich zaskoczy i pokaże, że potrafi coś, czego nikt się nie spodziewał.