Wiadomości Kubona do supportu to prawdziwe złoto. „Drogi Mikołaju, piszę do Ciebie z Polski”

League of Legends

Reklama

Przy okazji swojego zawieszonego konta w LoLu, streamer postanowił pokazać swoje stare wiadomości do działu wsparcia, a te są… Dość oryginalne.


Jak wiadomo, Kubon jest jedną z osób, której konto zostało zbanowane za otrzymanie abstrakcyjnej ilości RP, o czym można przeczytać w tym artykule.

Jeszcze wczoraj konto streamera nadal było zbanowane. Teoretycznie sprawa porusza się do przodu, natomiast póki co wszyscy, którzy padli ofiarą tego exploitu, mają zablokowany dostęp do swoich głównych kont, o czym można dowiedzieć się również tutaj.

Reklama

Przy okazji tego bana, Kubon pokazał wszystkim swoje wiadomości, które w przeszłości pisał do działu wsparcia.

Wiadomości Kubona do supportu

Reklama

Praktycznie każdy gracz League of Legends musiał się w tym momencie zetknąć z działem wsparcia. Kubon robił to kilkukrotnie i jak sam przyznaje, przy niektórych zgłoszeniach „siadła mu już psychika”. Same tytuły zgłoszeń już podpowiadają, że może być zabawnie.

Część wiadomości jest w miarę normalna, przy innych trudno się nie zaśmiać. Na największą uwagę zasługuje chyba zgłoszenie „Złego elfa”, który pisał do Mikołaja.

Zły elf

Video

W wersji tekstowej:

Problemy streamera + specjalny sniping oraz inting

Nie wszystko złoto, co się świeci

Wiem, że to ciężka praca i użeracie się z tym na co dzień, ale mam już ku**a dość

Życie to pasmo nieszczęść, w którym czasami zdarzają się przyjemne rzeczy (Mam nadzieję, że przerwiecie moje pasmo i zbanujecie złych graczy)

Uciekinier z zakładu dla….

Widać, że każdy ma chwile kompletnego zwątpienia, szczególnie w przypadku tych bardziej znanych osób, które często muszą się zmagać z dodatkową dawką trolli.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej