w

Widowiskowa edycja kolekcjonerska z gry Ruined King. Co dokładnie zawiera?

Jeden z graczy zaprezentował zawartość kolekcjonerskiej edycji związanej ze Zniszczonym Królem.


O grze Ruined King mówiło się od wielu miesięcy. Społeczność League of Legends była ciekawa, jak zostaną przedstawione losy Zniszczonego Króla, ale również bohaterów, którzy chcą się z nim zmierzyć. Wczesne screeny z gry pokazywały, że twórcy szykują coś dużego, co wypadnie dobrze zarówno wizualnie, jak i fabularnie.

Dziś niektórzy gracze zdążyli już ukończyć całą grę i po poznaniu fabuły wyrazili swoją opinię w recenzjach. Nie wszyscy wiedzą, że twórcy wydali również kolekcjonerskie pudełko, które zawiera sporo interesujących przedmiotów. Jak to wygląda od środka?

Kolekcjonerski box z Ruined Kinga

16 listopada 2021 roku gra Ruined King trafiła do sprzedaży i dziś można ją zakupić m.in. na Steam za około 120 złotych. Tytuł bardzo szybko zdobył naprawdę dobre recenzje, a wielu graczy chwaliło go za świetnie prowadzoną fabułę, ciekawe lokacje, ładną grafikę i ogólny klimat, który według niektórych w końcu dobrze oddał tematykę Zniszczonego Króla (w przeciwieństwie do wydarzenia związanego ze Strażnikami Światła w League of Legends).

Aktualnie gra ma ponad 5 tysięcy recenzji na steamie i fani szczerze ją polecają.

Niewiele osób jednak wie o tym, że Riot wydał pudełkową edycję kolekcjonerską, która również prezentuje się naprawdę świetnie. W estetycznym pudełku można znaleźć sporo interesujących gadżetów. Wśród nich znajdzie się mapa Bilgewater, winyl z utworami czy książka pełna grafik i konceptów z gry.

Na artbook warto poświęcić nieco więcej czasu, ponieważ na zdjęciach widać, że ten zawiera sporo interesujących rysunków. Twórcy udostępnili różne pomysły na wygląd postaci, koncepty bohaterów i skórek czy ogólne grafiki związane z Ruined Kingiem.

Całość wypada naprawdę dobrze i trzeba przyznać, że to świetny dodatek dla wszystkich kolekcjonerów.