w

Withered Rose Xayah to pomysł na skórkę do LoLa, który zachwyci fanów tej bohaterki

Pojawiła się kolejna fanowska skórka do League of Legends. Tym razem padło na skina do Xayah.


Fani LoLa jak zawsze publikują masę projektów własnych skinów, które często prezentują się naprawdę świetnie. Niektórzy idą nieco dalej i poza narysowaniem modelu bohatera czy jego splash artu, tworzą także pasującą do skórki emotkę czy ikonki.

Tak było też tym razem. Jedna z fanek postanowiła stworzyć projekt skórki Xayah z jednej z nowych serii – Withered Rose. Jak wyszło?

Pomysł na skórkę – Withered Rose Xayah

Autorką projektu jest Laura Staat, znana jako Sharynne, 18-letnia artystka z Hiszpanii. Laura pracowała nad swoim pomysłem już od jakiegoś czasu, a postępy projektu publikowała na swoich mediach społecznościowych. Niedawno prace zostały zakończone, więc można było pochwalić się efektem końcowym, który według wielu prezentuje się naprawdę dobrze.

Autorka wybrała stosunkowo nową serię skórek Withered Rose, która zdobyła wielu oddanych fanów niedługo po jej ujawnieniu.

U Xayah, tak jak w przypadku Withered Rose Syndry, dominują różne odcienie fioletu. Sharynne postanowiła nie tylko pokazać różne ujęcia modelu bohaterki, ale stworzyła także dwie wersje ikonki oraz emotkę.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends