w ,

Wpadka Nervariena, który pokazał się bez ubrań na streamie. “8 lat streamowania, musiało się coś odj*bać”

Widzowie zdecydowanie nie spodziewali się zobaczyć dzisiaj takiego widoku.


Wpadki zdarzają się wszystkim. Jedne są bardziej dotkliwe, inne mniej. Trudno na ten moment powiedzieć, jak będzie w tym konkretnym przypadku. Widać, że Nervarien podchodzi do tego całkowicie na luzie i chyba jest to najlepsze wyjście.

Jedynym problemem może być tutaj Twitch. Jeżeli ktoś zdążył zgłosić usuniętego już klipa, to bardzo prawdopodobne, że streamer zostanie zbanowany. Takie przewinienia nie są jakoś szczególnie dotkliwie karane, zazwyczaj jest to ban na 24 godziny, w niektórych przypadkach 3 dni. Zdarzały się co prawda permy, jak u Zonego, ale to już niesamowicie rzadkie sytuacje.

Wpadka Nervariena

Nervarien podczas dzisiejszej transmisji zapomniał zmienić sceny. To pierwsza jego taka sytuacja od ośmiu lat streamowania. Co tam się dokładnie wydarzyło? Streamer zdjął koszulkę i wstał, nie mając na sobie spodni.

Klip: https://www.twitch.tv/nervarien

Wszyscy czekali na reakcję streamera po tym, jak ponownie uruchomi transmisję. Nervarien przyjął to z uśmiechem, tłumacząc, że to żart dla zdobycia widzów.

“Daliście się nabrać na mojego turbo pranka? Ale Was sprankowałem, to wszystko było fotomontaż (…) Właśnie Was sprowadziłem na ten stream, żeby Wam powiedzieć, że Was wszystkich sprankowałem. GG WP. Patrzcie, jak się robi widzów na Twitchu, taki mały prank, a tyle widzów (…)”

“No nic no, 8 lat streamowania, musiało się coś odj*bać. Essa. Tyle. Twitch proszę, zostawcie mnie na wolności pls. A jak już to jeden dzień, albo trzy, pls, dzięki.”

Klip: https://www.twitch.tv/nervarien

Wszyscy się pośmiali i w sumie to wszystko. Nervarien potem jeszcze patrzył, jak to się mogło stać. Teraz wszystko w rękach osób, które będą przeglądać ewentualne zgłoszenia. Co ciekawe, to byłby pierwszy ban w historii streamera. Nervarien już napisał do Deszcza, czyli osoby odpowiedzialnej za polski TTV i czeka na rozwój wydarzeń.