w

Wyciek nowego wydarzenia do LoLa “Steel Valkyries”. Motyw mocno przypomina Star Wars

Riot Games

Już niedługo do League of Legends trafi nowe wydarzenie. Motyw przypomina Star Wars.


Jedna z osób odpowiadających za potwierdzone wycieki z League of Legends pogrzebała trochę w plikach na serwerze testowym i znalazła kilka informacji dotyczących nowego wydarzenia. Nosi ono tytuł Steel Valkyries, a jego motyw przypomina Gwiezdne Wojny.

W walce o wolność wezmą udział dobrze już znane graczom skórki i postacie takie jak Renata Glasc, Miss Fortune czy Kai’Sa. Natomiast w rolę złych zbirów wcielą się Dreadnova Darius oraz Gangplank.

Steel Valkyries vs Dreadnova

Galaktyka przestraszona przez wojnę teraz próbuje się odbudować, ale stare rany pozostają. Kryminaliści, łowcy nagród, najemnicy i asasyni zostali wypełnieni siłą próżni, pilotują niebezpieczne bojowe egzoszkielety z boskimi umiejętnościami.

Na serwerze testowym pojawiło się także kilka ciekawych linijek kodu, który opisuje historie i niektóre wspominki postaci. Na przykład tutaj Admirał Renata Glasc wydaje polecenia Dowódczyni Camille.

Nie zabrakło także zapowiedzi kilku nowych skórek. Znów wiadomości od wielkiej Admirał Renaty.

Prawdopodobnie według teorii graczy kryptonimy bojowe dotyczą tych postaci:

  • Principality – Irelia
  • Orion – Leona / Pantheon / Varus
  • Anubis – Nasus
  • Zephyr – Janna

Informacje te są jednak tylko spekulacjami, więc nie można brać ich na poważnie.

Powyższa wiadomość dotyczyć może Lux i Garena. Albo jest to zapowiedź nowych skórek, albo mowa tutaj o serii “Stalowy Legion”. Obie wydane zostały w 2013 roku, więc są nieco przestarzałe. Nie dotyczy to natomiast Wild Rifta. Tam postacie wyglądają naprawdę dobrze i co ciekawe, na splash arcie znajdują się w kosmosie.

Na ten moment o evencie nie wiadomo nic więcej. Kilka plików znajduje się na serwerze testowym i to w sumie tyle. Na ten moment graczom pozostaje czekać i cieszyć się obecnie trwającym wydarzeniem Star Guardian.