w

Wyciekły informacje o nowym ognistym supporcie w LoLu. Prawdopodobna inspiracja Pokemonami

Wyciekło kilka informacji o nowym wspierającym do LoLa. Jak może wyglądać?

Reklama

Gracze League of Legends wyczekują pierwszego bohatera wydanego do gry w 2023 roku. Oficjalnie wiadomo już, że będzie wspierającym o ognistych umiejętnościach. Teraz wyciekło kilka innych dodatkowych informacji.

Według przecieków twórcy mieli zainspirować się jednym z Pokemonów. Oprócz tego osoba odpowiadająca za wyciek postanowiło zwizualizować jego wygląd.

Nowy wspierający w LoLu

Na początku warto podsumować oficjalne informacje podane przez Riot. Wprawdzie nie jest ich dużo, ale pozwalają określić minimalny schemat postaci i datę jej wyjścia. Wiadomo już, że zostanie wydany po reworku Aurelion Sola, a ten został zapowiedziany na początek 2023 roku. Można więc spodziewać się go w pierwszym kwartale. Jeżeli chodzi o wygląd i umiejętności, czerwoni zdradzili, że będzie małym chłopcem z Ixital i ognistymi skillami leczącymi.

Jeżeli chodzi o przeciek, to znany w tym świecie „BigBadBear” podzielił się kilkoma wyciekami. Według niego projektanci inspirowali się wyglądem ewolucji pokemona o nazwie „Scorbunny”.

Twierdzi on również, że może przypominać Harith z Mobile Legends, ale kolor jego skóry będzie brązowy. Ponadto został określony mianem „młodszego brata Taliyah”. Jest to logiczne, patrząc na to, że pochodzi z ciepłej krainy rodu Qiyany.

Autor przecieku podkreśla, że informacje te nie są najmłodsze i od tego czasu mogło się nieco zmienić. Istnieje jednak małe prawdopodobieństwo, że Riot zmienił koncept postaci. Pod uwagę warto wziąć również to, że jest to tylko przeciek, a nie sprawdzone dane podane przez deweloperów, a więc należy traktować je z przymrużeniem oka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends