w

8 najlepszych projektów skórek z LoLa idealnych na święta Bożego Narodzenia

Gracze League of Legends stworzyli sporo interesujących konceptów zimowych skórek.


Nadeszły święta Bożego Narodzenia. Ulubiony czas w roku wielu osób. W League of Legends również da się odczuć świąteczny klimat, ponieważ od wielu lat Riot wydaje zimowe i bożonarodzeniowe skórki. W tym roku powrócono do tej tradycji po przerwie, dając graczom kilka skinów z nowej serii Winterblessed.

Społeczność bardzo spodobały się nowe dodatki kosmetyczne, szczególnie legendarna skórka do Diany. Gracze nie czekali długo, by stworzyć własne koncepty z tego uniwersum. Oto kilka najciekawszych przykładów.

Pomysły na nowe skórki z LoLa

Tak, jak było wspomniane wcześniej, fani League of Legends dość szybko zaczęli tworzyć własne koncepty z serii Winterblessed. Każdy interpretował ten motyw na swój sposób, dzięki czemu powstało sporo interesujących projektów skórek. Który z nich wypadł najlepiej?

Winterblessed Lillia
Autor: Zoe Arthur

Winterblessed Akali
Autor: Fajar Muttaqiem

Winterblessed Twisted Fate
Autor: QuatiUWU

Winterblessed Nami
Autor: Szabó Bendegúz

Winterblessed Sivir, Ashe i Caitlyn
Autor: CupCaitDraws

Winterblessed Lux
Autor: enchanted_birds

Jak widać, nowa seria Winterblessed ma ogromny potencjał i może być rozwijana jeszcze przez kolejne kilka lat. Fani znowu udowodnili, że są niesamowicie kreatywni i mają świetne pomysły.

To oczywiście tylko część konceptów, które powstały w ostatnich dniach. Niektóre z nich, choć naprawdę widowiskowe, niestety nie zostały ukończone i pozostały na etapie wczesnych szkiców. Wśród nich znaleźć można było m.in. Winterblessed Gwen, Seraphine czy Ahri.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends