w

Gracze LoLa na PC znów są zawiedzeni. Zapowiedź nowych skórek i ich splash artów z Wild Rift

Pojawiła się prezentacja kilku nowych skinów, które trafią do Wild Rift. Którzy bohaterowie je dostaną?


Jakiś czas temu pojawiły się przecieki, w których można było przeczytać, że Mythmaker Gwen będzie jedną z najnowszych ekskluzywnych skórek, które trafią do mobilnego LoLa. Wyciekły także grafiki bohaterki, więc szybko stało się pewne, że plotki są prawdziwe.

Dziś wiadomo już, że Gwen nie będzie jedyna, ponieważ wraz z nią do gry dodane zostanie kilka innych skórek z tej samej serii i nie tylko. Jak się prezentują?

Nowe skórki do Wild Rift

W internecie udostępniono modele oraz splash arty najnowszych skinów, które już niedługo trafią do League of Legends: Wild Rift. Wśród nich znaleźć można skórki z serii Mythmaker, które dostaną m.in. Seraphine, Gwen, Caitlyn oraz Zoe. Poza tym do gry dodane zostaną także skiny z uniwersum PROJECT oraz kolejna skórka Glorious Crimson.

Według wielu nowe dodatki kosmetyczne prezentują się naprawdę świetne i niejeden gracz z PC żałuje, że nie będzie mógł kupić poniższych skórek. Szczególnie ubolewają nad tym fani Seraphine, którzy kolejny raz muszą obejść się smakiem (wcześniej bohaterka otrzymała ekskluzywnego skina Star Guardian).

Tak prezentują się poszczególne splash arty oraz wygląd postaci w grze:

Glorious Crimson Nami

Mythmaker Seraphine

Mythmaker Gwen

Mythmaker Zoe

Mythmaker Camille

Mythmaker Caitlyn

PROJCET: Zeri

Supervillain Graves

Poza przedstawionymi wyżej skórkami do Wild Rift zostaną dodane również dodatki kosmetyczne, które już wcześniej istniały w League of Legends na PC. Wśród nich znaleźć można m.in.:

  • PROJECT: Luciana,
  • PROJECT: Renektona,
  • PROJECT: Mastera Yi,
  • Battle Principal Yuumi,
  • Battle Academia Leonę.
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends