w

Wygląd Cailtyn niedługo zostanie zmieniony? Gracze LoLa wskazują na kolejną podpowiedź ze strony Riotu

RIOT GAMES

Riot po raz kolejny pokazuje, że Caitlyn ma szanse otrzymać visual update.


Caitlyn to jedna z najbardziej lubianych w społeczności League of Legends bohaterek. Cieszy się również dość sporą popularnością na Summoners Rift, gdzie posiada aktualnie około 11,5% pick rate’u. Mimo to postać zdaniem graczy już od dawna powinna otrzymać odświeżony wygląd.

Riot już prawie 2 lata temu przedstawił bohaterkę w zupełnie nowym wydaniu, które skradło serca fanów, którzy zaczęli apelować do twórców o wprowadzenie nowego modelu również do League of Legends (Gracze masowo proszą o zmianę modelu Caitlyn. Czy Riot ich posłucha?). Mimo że minęło sporo czasu, gracze dalej mają nadzieję na aktualizację graficzną championa, a teraz pojawił się kolejny trop, który napawa fanów nadzieją.

Dlaczego Caitlyn może otrzymać aktualizację?

Odświeżona Caitlyn została ukazana w nowej odsłonie po raz pierwszy 9 stycznia 2020 roku w cinematicu League of Legends – “Warriors”, któremu do tej pory udało się zebrać już ponad 100 milionów wyświetleń. Od wspomnianej daty minęło już sporo czasu, jednak gracze dalej mają nadzieję na to, że pokazany wygląd Caitlyn prędzej czy później trafi również do League of Legends.

RIOT GAMES

Ten sam wygląd postaci został ukazany wczoraj podczas jej premiery w Legends of Runeterra, co oznacza, że Riot nie wycofał się z tego wizerunku bohaterki.

Caitlyn jest jedną z tych postaci, które potrzebują jedynie Visual Update’u. Mam nadzieję, że w przyszłym roku Riot zdecyduje się zaktualizować więcej postaci, jak na przykład miało to miejsce w 2018 roku.

Bohaterka w karciance od Riotu wygląda następująco:

https://www.youtube.com/watch?v=EbwhNLYDpwY

Ze względu na to, że Riot po raz kolejny wykorzystał zaktualizowany wygląd postaci, fani liczą na to, że ostatecznie trafi on również do League of Legends.

RIOT GAMES

Oczywiście jest możliwe, że deweloperzy usiądą nad reworkiem wizualnym, ale nie należy tego traktować jako potwierdzonych informacji, a raczej jako ciekawą teorię, która ma szansę się sprawdzić.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends