w

Wygląd PC inspirowany Nexusem z League of Legends? Efekt robi ogromne wrażenie

Reklama

Tak wygląda komputer dla prawdziwego fana LoLa? Genialny pomysł czy już przesada?


Stylizowanie swojego sprzętu gamingowego tak, by pasował do określonej stylistyki lub nawet konkretnych tytułów, nie jest niczym nowym. W przeszłości gracze chwalili się różnymi pomysłami, takimi, jak choćby oświetlenie komputera zmieniające się w zależności od poziomu HP w grze czy biomu w Minecraft. Czasami PC ozdabiany był różnymi elementami, by lepiej oddać klimat jakiejś postaci czy linii skórek w League of Legends – w sieci można natrafić na stanowiska gamingowe w stylu K/DA czy Spirit Blossom.

Jednak to, co stworzono teraz nie jest tylko „zmianą światełek”, ale pójściem znacznie dalej. Gracze postanowili stworzyć komputer, który jest Nexusem z Summoner’s Rift.

PC jako Nexus z League of Legends

Reklama

Nexus to najważniejsza struktura na Summoner’s Rift. To właśnie od niego zależy zwycięstwo danej drużyny. Tak długo, jak oba Nexusy stoją na mapie, mecz trwa i rozgrywka może potoczyć się w niespodziewanym kierunku.

Pewni gracze wpadli na pomysł, by wystylizować komputer tak, by wyglądał właśnie jak Nexus. Brzmi jak szalony pomysł? O dziwo – udało się, a efekt jest naprawdę ciekawy.

Reklama

Jak można posłuchać na nagraniu, z racji tego, że Nexus jest najważniejszą budowlą na mapie, twórcy chcieli dobrze oddać każdy jego detal. Nie mogło zabraknąć kryształu na samym środku konstrukcji, złotych dodatków oraz stylizacji elementów tak, by wyglądały jakby były stworzone z kamienia.

Video

Cały projekt robi ogromne wrażenie i nie da się przejść obok niego obojętnie. Co prawda jest to na tyle niestandardowa przeróbka komputera, że raczej mało kto zdecydowałby się na coś takiego w swoim zaciszu domowym.

Gracze w komentarzach pod filmem żartowali, że po przegranym meczu PC eksplodowałby tak, jak Nexus na Summoner’s Rift. Inni żartowali, że skoro w grze za zniszczenie struktury dostaje się 50 golda, to w realnym życiu również powinna tyle kosztować.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends