w

„Wygłodniały jungler” i „uzdolniony midlaner” – Riot o bohaterach LoLa, którzy pojawią się w tym roku

Twórcy ujawnili nowe informacje na temat tajemniczych postaci, które w tym roku dołączą do League of Legends.


W ostatnim czasie dużo mówiło się o nowym Darkinie. Wspominano także o kolejnym supporcie, który będzie powiązany z ogniem. O ile o tych postaciach wiadomo już naprawdę sporo, tak dwie kolejne wydają się niesamowicie tajemnicze. Jeszcze do niedawna nie było nawet wiadomo, skąd będą pochodzić ani z czym będą powiązane.

Twórcy zdecydowali się ujawnić kilka informacji na ten temat. Co wiadomo o nadchodzących junglerze i midlanerze?

Zapowiedź nowych postaci z LoLa

Niedawno pojawiły się przecieki, w których poinformowano, z jakich regionów będą pochodziły najnowsze postacie z League of Legends (zobacz: Kolejne przecieki z League of Legends. Z jakich regionów będą pochodzić najnowsi bohaterowie?).

Każdy z regionów otrzymał również krótki opis. Dwa z nich brzmiały następująco:

  • Noxus – Black Castle (Czarny zamek)
  • Ionia – Tall house (Wysoki dom)

Szybko okazało się, że przecieki są prawdziwe i twórcy faktycznie planują wydać dwóch bohaterów, którzy są powiązani z motywem zamku i wysokiego budynku.

Lexi „Riot Lexical” Gao, główna producentka ds. bohaterów, poruszyła temat nadchodzących postaci w filmie o sezonie 2023 z League of Legends. Co prawda Rioterka nie ujawniła zbyt wiele, ale podczas jej wypowiedzi wyświetlono dwie grafiki. Jedna z nich przedstawiała czarny zamek, druga bliżej nieokreślony wysoki budynek.

Gdzieś na horyzoncie czeka na nas również pewien wygłodniały jungler i uzdolniona artystycznie środkowa postać.

Obecnie jest jednak jeszcze zbyt wcześnie, by mówić na ten temat, choć z pewnością wrócimy do nich w kolejnych zapowiedziach.

Jak widać, obie grafiki świetnie pasują do treści ujawnionej w przeciekach. Wychodzi na to, że „wygłodniały jungler” będzie championem pochodzącym z Noxus, a „uzdolniona artystycznie postać” midlanerem z Ionii. Na razie trudno powiedzieć na ten temat coś więcej. Pozostaje czekać na dalsze informacje od twórców.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends