w

Xayah i Rakan mieli być parą wampirów. Riot ujawnia, jakie miał plany na te postacie

Reklama

Xayah i Rakan jako wampiry oraz superlaster tworzony z dwóch innych – na takie pomysły wpadali Rioterzy projektując tę dwójkę bohaterów.

Reklama


W internecie pojawiły się ciekawostki z procesu tworzenia jednej z najbardziej znanych par w League of Legends – Xayah i Rakana.

Jak mogły wyglądać umiejętności Xayah i Rakana?

Pomysły, na jakie wpadali twórcy tworząc Xayah i Rakana są naprawdę zaskakujące. Tworzenie superlasera przez połączenie dwóch umiejętności to tylko jeden z nich. Co jeszcze wymyślano w fazie projektowania?

Przypominam sobie kilka naprawdę dzikich umiejętności testowanych na Xayah i Rakanie: mogli przyzwać cienistego klona każdego sojusznika, który nie był w ich pobliżu, oboje strzelali oddzielnymi laserami, które mogły połączyć się w jeden superlaser, testowano również mechanikę dnia i nocy, ponieważ w pewnym etapie projektowania postaci były one wampirami.

Do kilku innych umiejętności Xayah należą: ult Kai’Sy, bardzo szybka umiejętność z amunicją przypominająca Q Yasuo i jej W przypominające W Ahri strzelające pociskami kradnącymi prędkość poruszania się. Kolejnym fun factem jest to, że jej aktualne W zostało wdrożone zaledwie 3 tygodnie przed jej wydaniem.

Wielu graczy po przeczytaniu, że wspomniana dwójka mogła być parą wampirów, nie ukrywało swojego niezadowolenia.

Wampiry? Więc mogliśmy mieć w LoLu parę wampirów, a dostaliśmy dwójkę ptako-ludzi?

ZOBACZ – Riot podpowiada mechanikę następnej postaci w LoLu. Jakie postacie robił wcześniej twórca kolejnego bohatera?

Więc Xayah i Rakan mogli być parą wampirów? Co do… Czemu to ujawniłeś! Teraz jestem taki przygnębiony.

Przykład działania superlatera

ZOBACZ – Star Guardian Xayah – cosplay, który zachwyca

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends