w

Yone powinien być kontrą na Yasuo? Gracze już mają plany na potencjalnego bohatera LoLa

Gracze sugerują, że Yone powinien być zaprojektowany tak, by kontrować Yasuo.


O Yone mówi się naprawdę dużo. Teorie o tym, że zmarły brat Yasuo powróci do gry, powstawały już kilka lat temu. W ostatnim czasie przybrały na sile ze względu na zapowiedzi Rioterów dotyczące nowego bohatera. Wśród graczy pojawiła się teoria, że to właśnie Yone jest nadchodzącym championem (zobacz: Yone (brat Yasuo) będzie nowym bohaterem w LoLu? Gracze mają śmiałą teorię).

Jakie umiejętności mógłby mieć Yone, gdyby został dodany do gry?

Gracze zaczęli rozmyślać o tym, jak mogłyby wyglądać umiejętności Yone, gdyby ten pojawił się w grze jako grywalny bohater. Jeden z użytkowników Reddita wpadł na pomysł, że ciekawym podejściem byłoby zaprojektowanie Yone tak, by ten kontrował Yasuo.

Według autora pomysłu byłoby to nie tylko interesujące ze względu na lore (to Yasuo uznawany jest za zabójcę brata, choć jak wiadomo, historia rodzeństwa może zostać zmodyfikowana przy wyjściu nowej postaci), ale również chciałby, by na pytanie “kto kontruje Yasuo?” można było odpowiedzieć “jego brat, Yone”.

Wygląd Yone w Legends of Runeterra

ZOBACZ – Riot na temat błędnego opisu umiejętności Kog’Mawa z LoLa

Zdaniem autora pomysłu na umiejętności Yone bohater mógłby trenować latami techniki, które kontrowałyby styl walki Yasuo, ponieważ chciałby się na nim zemścić. Co za tym idzie –  Yone wiedziałby, jak przeciwdziałać sile wiatru.

Mógłby potrafić ograniczać ruchy przeciwnika lub stawiać mu przed nosem przeszkody, np. zamykając przejścia na mapie. Umiejętności Yone nie były liczone jako pociski, więc Yasuo nie mógłby zablokować ich za pomocą Ściany Wiatru.

Innym pomysłem byłaby zdolność dająca nietykalność (która chroniłaby przed tornadem) lub możliwość redukcji obrażeń krytycznych swojego przeciwnika.

ZOBACZ – Świetny koncept legendarnej skórki do Annie z League of Legends – Featherflame

Oczywiście pomysł nie spodobał się każdemu. Niektórzy twierdzą, że lore nie powinno mieć aż tak wielkiego wpływu na rozgrywkę i projektowanie bohatera z myślą o kontrze na Yasuo nie skończyłoby się zbyt dobrze. Pojawiły się również głosy, że mimo konfliktów między braćmi w przeszłości, gdyby Yone powrócił, dwójka bohaterów mogłaby tworzyć zgrane duo i wzajemnie do siebie pasować.

Nie wiadomo, czy Yone w 100% pojawi się w grze (choć jest wiele przesłanek i nawiązań ze strony Riotu) oraz w jakim kierunku pójdą twórcy.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends