w

Zapowiedź odmienionego blind picku w League of Legends z okazji 1 kwietnia

Reklama

Twórcy LoLa udostępnili krótką zapowiedź przerobionego blind picku, który pojawi się z okazji prima aprilis.


Kończy się marzec, więc wszyscy zaczynają myśleć o kolejnym miesiącu, którego otwiera znany powszechnie dzień żartów, czyli prima aprilis. Pierwszy dzień kwietnia jest świętowany w wielu znanych tytułach, ponieważ jest to idealna okazja do wydawania zabawnych skórek i nieco niepoważnych dodatków czy trybów.

W League of Legends od lat odbywa się z tej okazji tematyczne wydarzenie, jak i istnieją serie skinów, które kojarzą się z prima aprilis. Najpopularniejsza z nich to oczywiście uniwersum kotów i psów. W tym roku pojawią się kolejne skórki z tym motywem (zobacz: Prezentacja nowych skinów z serii Cats vs Dogs z League of Legends – Nidalee, Yuumi, Kled i Kindred).

Jak pewnie część osób kojarzy, jakiś czas temu Riot wspominał co nieco o tajemniczym trybie z okazji 1 kwietnia. Nie było wiadomo zbyt wiele, poza tym, że ma pojawić się tam poro. Gracze strzelali, że będzie to jakaś nowa wersja Poro Kinga, jednak dziś wiadomo, że chodziło o coś innego. Oto oficjalna zapowiedź przerobionego blind picka.

Tryb z okazji 1 kwietnia w League of Legends

Reklama

O tym, że Riot szykuje coś na prima aprilis, wiadomo już od jakiegoś czasu. O tajemniczym trybie mówiły różne przecieki, a potem sami twórcy wspomnieli o nim w opisie aktualizacji. Opis ten brzmiał następująco:

Reklama

Pracujemy nad kilkoma aktualizacjami, które poprawią tryb wyboru w ciemno. Zmiany te wejdą w życie późno w nocy 31 marca czasu lokalnego. Będą tak dobre, że nie powstrzymacie się od wyrażenia swojego uznania. Nawet Poro będą skakać z radości. Sprawdźcie wybór w ciemno między 1 a 3 kwietnia swojego czasu lokalnego!

Jak widać, zapowiedź była mocno tajemnicza i nie zdradzała zbyt wiele. Ale po publikacji najnowszego filmiku na oficjalnym profilu League of Legends można zauważyć, że twórcy dosłownie dodali Poro na Summoner’s Rift. A to nie wszystko.

Video

Po filmiku widać, że będzie działo się dużo absurdalnych rzeczy. Czy taka forma zabawy spodoba się społeczności? Trudno ocenić. Jednak z zapowiedzi Riotu wynika, że tryb nie będzie dostępny zbyt długo, więc nie będzie też czasu, by się nim szczególnie znudzić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends