w

Oficjalny zwiastun Spirit Blossom 2022 – nadchodzącego do LoLa wydarzenia. Kto zgodnie z przeciekami dostanie skiny?

,Zwiastun powrotu Spirit Blossom do League of Legends. Kto otrzyma skiny podczas tego wydarzenia?


Wydarzenie Spirit Blossom było naprawdę ważne dla League of Legends. Poza tym, że cieszyło się niesamowitą popularnością ze względu na to, że było pierwszym, które rozwijało eventy do czegoś więcej, niż nowe skiny oraz przepustka. Gracze mogli zagłębić się w historię bohaterów, którzy otrzymali skórki w specjalnej visual novelce, która była dostępna w kliencie.

Po ogromnym sukcesie niemalże pewne było to, że Spirit Blossom powróci do League. Informacja ta została potwierdzona przeciekami, a teraz za pośrednictwem oficjalnego zwiastuna. Jak dokładnie się on prezentuje i kto zgodnie z przeciekami może otrzymać nowe skórki?

Spirit Blossom 2022

Na oficjalnym kanale Youtube League of Legends pojawił się filmik zatytułowany Wandering Spirits. Jest to oficjalny zwiastun wydarzenia Spirit Blossom 2022, które ma trafić do LoLa.

W filmie Sett podczas podróży odczytuje list, który napisał do swojej mamy. Opisuje jej przebieg swojej wyprawy, podczas której napotkał kilku bohaterów z League. Fani wskazują w komentarzach nawiązania, które udało im się dostrzec. Na filmie można znaleźć między innymi:

  • Setta (podczas trwania całego zwiastunu),
  • Karmę (bliźniacze półksiężyce, które reprezentują jej kręcące się półksiężyce na plecach) 0:23,
  • Dariusa (topór po prawej stronie) 0:27,
  • Apheliosa (Crescendum po lewej stronie) 0:27,
  • Barda (rzecz, która leży na ziemi oraz Meepy) 0:35,
  • Tristanę (lub innego żeńskiego Yordle’a) 0:45,
  • Mastera Yi (pozycja oraz charakterystyczny dla Yi miecz na plecach) 0:55,
  • Syndrę (3 motyle w orbach, które reprezentują jej kule) 1:10.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami skórki miały trafić do Setta (legendarna skórka), Soraki, Apheliosa, Mastera Yi (prestiżowa skórka), Syndry, Tristany, Yoricka, Dariusa i Evelynn. Jak widać, wiele ze wspomnianych skinów się pokrywa, więc przecieki najprawdopodobniej były prawdziwe. Co ostatecznie zostanie dodane do League, okaże się już wkrótce, kiedy twórcy oficjalnie zapowiedzą nowe elementy kosmetyczne.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends