w

Zeri po raz kolejny pokazuje, do czego jest zdolna. Nowa bohaterka LoLa powaliła wszystkich przeciwników solo

Zeri w pojedynkę niszczy cały wrogi team. Imponująca akcja, która została uwieczniona.


Gracze LoLa już od jakiegoś czasu mogli przyglądać się zestawowi umiejętności najnowszej bohaterki, która trafiła do gry. Mimo że początkowo wydawał się on naprawdę silny, ostatecznie okazało się, że postać zadawała tak niskie obrażenia, że na samym starcie miała spore problemy z radzeniem sobie w rozgrywkach.

Na ten moment jej współczynnik zwycięstw nie wygląda już tak źle. W dużej mierze jest to zasługa tego, że gracze opanowali zestaw umiejętności i nie traktują już Zeri jako typowego ADC. Bohaterka zaczynała już sprawiać problemy i z tego powodu projektanci musieli wydać osłabienia, które celują w zadawane przez nią obrażenia (Zeri sprawiała tyle problemów w LoLu, że została znerfiona jeszcze przed patchem 12.3).

W sieci pojawiają się również klipy, które pokazują, do czego zdolna jest nowa bohaterka z League. Jeden z nich przedstawiał sytuację, w której postać przez dwie minuty ganiała się z całym wrogim teamem (Dlaczego gracze śmieją się z szybkości nowej bohaterki LoLa – Zeri? “No fajny ten champion”). Tym razem jest to równie imponująca akcja, co filmik zaprezentowany w powyższym artykule.

Co potrafi Zeri?

Użytkownik o nicku gksxj podzielił się minutowym klipem, który przedstawia wyrywek z transmisji Ambition – byłego junglera streamera teamu Gen.G. Ten oglądał opublikowany w sieci klip z Zeri, która praktycznie przegrała już grę. Jej team został zmiażdżony przez przeciwników, a nowa bohaterka LoLa była jedyną, która uszła z życiem. Czerwona drużyna znajdowała się bardzo blisko bazy wroga i niewiele dzieliło ją od zakończenia gry.

Przeciwnicy zniszczyli inhibitor, jednak Zeri nie dawała im spokoju. Push turretów był niemożliwy, a team skupił się na bohaterce. Ku ich zaskoczeniu nie mogli sobie z nią poradzić, a ta, wykorzystując sporą mobilność, nieustannie zadawała obrażenia i powoli zbliżała się do powalenia wszystkich wrogów.

Od premiery bohaterki minął zaledwie tydzień, a ta już zdążyła nieźle namieszać w League, mimo że początkowo jej współczynnik zwycięstw miał problem z przekroczeniem progu 40%. Bohaterka z pewnością będzie jeszcze zyskiwać na sile i dopiero za jakiś czas jej sytuacja będzie mogła zostać określona stabilną.