w

Zestawienie odświeżonego modelu Ahri z tym, który aktualnie znajduje się w LoLu

Zestawienie wyglądu zaktualizowanej Ahri ze starym modelem bohaterki.


W ostatnim z filmików wypuszczonych przez Riot gracze LoLa mogli dowiedzieć się wielu naprawdę istotnych informacji na temat nadchodzącej do gry zmian oraz nowej zawartości. Mówiono między innymi o zbliżających się championach, ale też odświeżaniu starszych – między innymi Ahri.

Gracze poznali odświeżony wygląd bohaterki za pośrednictwem krótkiego klipu (Tak prezentuje się odświeżona Ahri z LoLa. Grafiki przedstawiające ASU bohaterki). Wielu fanów było zachwyconych, jednak aby jeszcze lepiej pokazać różnicę pomiędzy starszym i nowym modelem, jeden z fanów postanowił opublikować ich porównanie.

Stary i nowy model Ahri

Większość graczy bez dwóch zdań uzna, że League of Legends aktualnie wygląda lepiej niż kilka lat temu. Branża gier naprawdę bardzo zmieniła się od momentu premiery omawianej produkcji, a studio, które jest za nią odpowiedzialne, znacząco się rozrosło. Wszystko to składa się na zdecydowanie bardziej cieszącą oko oprawę graficzną. Modele są teraz bardziej szczegółowe, a animacje płynniejsze i bardziej złożone.

Ogromny kontrast widać przy wydawanych aktualizacjach VGU, które dotykają raczej starszych bohaterów ze stawki. Zdaniem fanów znacznie lepiej wygląda również odświeżona Ahri, którą można było zobaczyć w najnowszym filmiku z serii LoL Pls.

Użytkownik o nicku Remus opublikował na Youtube filmik, na którym widać prezentację odświeżonej Ahri w zestawieniu z aktualną bohaterką.

Klip pokazuje, że poprawę można zauważyć nie tylko w samym modelu, ale i animacjach. Czy to tych przypisanych do momentu, kiedy postać pozostaje w bezruchu, czy biegu lub używania skilla. Mimo że niektórzy fani zawiedzeni są tym, że twórcy nie poszli w kierunku wyglądu bohaterki z gry Ruined King, dalej są zadowoleni z poprawek względem starego modelu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends