w

Zmiany w rozgrywkach rankingowych League of Legends. Którzy gracze mogą grać ze sobą w kolejce solo/duo?

Reklama

Riot zaktualizował opis rozgrywek rankingowych w Leauge of Legends.

Reklama


Rozgrywki rankingowe są jednym z ważniejszych elementów League of Legends ze względu na aspekt rywalizacji, którego spora ilość graczy chce doświadczać w rozgrywkach online. W LoLu jest to kolejka solo/duo, w której można grać w pojedynkę lub ze znajomym, jednak nie każdy może grać z każdym.

Riot podzielił się specjalną rozpiską oraz opisem, w którym można dowiedzieć się, kto może grać z kim, a wszystko zależne jest od tego, w jakich dywizjach znajdują się gracze.

Kto może grać z kim na rankedach?

Ponieważ kolejka solo/duetu jest bardziej skoncentrowana na osiągnięciach indywidualnych, istnieją ograniczenia co do tego, z kim możesz się połączyć.

ŻELAZO-DIAMENT

Większość graczy może dołączać do kolejki ze znajomymi różniącymi się od ich rangi o jeden krąg, ale ograniczenia te są dosyć luźne na niższych rangach i zaczynają obowiązywać coraz ostrzej wraz z wyższymi rangami. Przykładowo, gracze w kręgu Żelazo mogą dołączać do graczy o kręgu wyższym o dwa! Kiedy jednak osiągniesz Diament, twój znajomy musi znajdować się w przedziale maksymalnie dwóch dywizji, aby móc dołączyć do twojej grupy.

MISTRZ+

Osiągnięcie kręgu Mistrza to niesamowite osiągnięcie, ale i rozpoczęcie zupełnie nowej przygody, w której brać udział mogą tylko najlepsi. To dlatego gracze w kręgu Mistrza i wyższych muszą dołączać do kolejki sami. Na szczycie jest miejsce tylko dla jednej osoby!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends