w

Zwiastun drugiego sezonu Arcane – serialu animowanego z LoLa – na Netlix

Opublikowano zapowiedź drugiego sezonu szalenie popularnego serialu z uniwersum Runeterry.


Do wydania drugiego sezonu animowanego serialu o losach bohaterów z League of Legends jest coraz bliżej. Produkcja niestety nie pojawi się w tym roku, tak jak wiele osób przypuszczało.

Fani jednak są niesamowicie podekscytowani przez fakt, że w internecie opublikowano teaser drugiej części, o której mówiło się praktycznie po chwili od wydania pierwszej. Co pokazuje udostępniony przez Netflix filmik i czego można się z niego dowiedzieć?

Teaser Arcane 2 na Netflix

Arcane to bez wątpienia jedna z głośniejszych produkcji ostatnich lat. Po premierze pierwszego sezonu serialu – 6 listopada 2021 roku – internet dosłownie oszalał na jego punkcie. Produkcja zebrała świetne opinie, a z czasem też masę nagród. Fani byli zachwyceni tym, jak przedstawiono losy bohaterów znanych z Summoner’s Rift (choć oczywiście Arcane trafiło także do ludzi, którzy z League of Legends nie mieli nic do czynienia).

Niedługo po emisji pierwszego sezonu potwierdzono, że w przyszłości pojawi się też drugi. Niestety na ten moment wizja czekania kilku lat była nieco przytłaczająca.

Dziś, dwa lata po premierze pierwszej części serialu, gracze wyczekują informacji o jego kontynuacji, ponieważ według licznych zapowiedzi ta pojawi się w przyszłym roku.

Potwierdza to najnowszy teaser z Neflixa, który, choć bardzo krótki, przekazuje najważniejszą dla wielu informację – datę premiery.

Video

Tak, jak było wspomniane, zapowiedź jest bardzo krótka i przedstawia jedynie Jinx. Bohaterka jest widoczna tylko tyłem, po czym, gdy oddala się, idąc mostem, widzom ukazuje się napis „listopad 2024”.

Wychodzi na to, że na premierę drugiego sezonu trzeba poczekać rok. Czy to dużo? Przy tym, że minęły już 2 lata od zapowiedzi, czas ten nie wydaje się aż taki straszny.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends