w ,

Jak wygląda scena z Cyberpunka 2077 w Minecraftcie? Jeden z graczy stworzył niesamowitą grafikę

Społeczność nie może doczekać się Cyberpunka… do tego stopnia, że zaczyna odtwarzać jego sceny w Minecraftcie.


Cyberpunk 2077 jest jedną z najpopularniejszych gier 2020, która nadal oczekuje na premierę. Społeczność nie może doczekać się wydania gry, a samo wydarzenie cały czas jest opóźniane. Z powodu całej tej ekscytacji wokół tytułów, projekty fanów wyraźnie zaczynają się rozwijać. Chociaż już wcześniej mogliśmy zobaczyć ich mnóstwo, to wraz ze zbliżaniem się do dnia premiery pojawia się ich coraz więcej.

Jeden z członków społeczności Reddita postanowił odtworzyć scenę z produkcji CD Projekt Red w Minecraftcie. Jak mu wyszło?

Jak wygląda Cyberpunk 2077 odtworzony w Minecraftcie?

Chociaż na początku trochę trudno jest uwierzyć, że to budowla z Minecrafta, ze względu na liczbę niesamowitych szczegółów, to po kilku minutach przyglądania się temu obrazkowi można dostrzec blokowe tekstury będące synonimem gry Mojanga.

Nie trzeba dodawać, że ta kreacja robi ogromne wrażenie i obejmuje wszystko – od odpowiedniego oświetlenia, aż po neony. Zdecydowanie pasuje do estetyki Cyberpunka i daje fanom coś, na co mogą spojrzeć podczas tego przedpremierowego hype’u.

r/gaming - I made another cyberpunk scene in minecraft

To nie pierwszy raz, kiedy użytkownik Deltagon stworzył w Minecraftcie dzieło inspirowane Cyberpunkiem 2077. W marcu i maju 2020 stworzył dwa inne projekty, a jeden z nich dosłownie nazwano Minepunkiem 2077.