w

Aktualizacja z 17 września mocno utrudniła postawienie lodowej ściany Mei!

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Najnowsza aktualizacja z 17 września utrudniła w dość znaczący sposób mechanikę lodowej ściany!


Aktualizacja z 17 września wprowadziła szereg zmian, głównie zostały wprowadzone nerfy dla takich postaci jak Sigma, Symmetra czy Zaria. Dodatkowo dostosowano sposób kierowania takimi umiejętnościami jak właśnie ściana Mei.

Duże utrudnienia!

Od teraz takie umiejętności będą preferować krawędzie, więc umieszczenie ściany w dalszych zakątkach będzie praktycznie niemożliwe.

Jeden z graczy pokazuje wiele lokalizacji, które wraz z aktualizacją straciły możliwość taktycznego postawienia lodowej zapory.

Na przykład na mapie King’s Row praktycznie niemożliwe jest teraz zablokowanie miejscówki snajpera, bez niebezpiecznego wyjścia do przodu!

W innych lokalizacjach wcale nie jest lepiej. W Hollywood, umieszczenie ściany na balkonie Saloonu w drugiej fazie już nie działa. Dodatkowo w wielu innych mapach, jak i wcześniej działających miejscach stawianie ścian jest mocno (jak nie niemożliwe) utrudnione.

Ponieważ Lodowa Ściana jest jedną z najważniejszych mechanik Mei, osoby ją mainujące zapewne będą dążyły do szybkiego rozwiązania problemu. Przypominamy, że to nie jedyny problem po najnowszej łatce. Mapa szturmowa Paryż została tymczasowo wyłączona z powodu błędy. Dodatkowo niektórzy gracze głośno narzekają na najnowszą skórkę do Bastiona.