w

Beta Overwatch 2 została oficjalnie zapowiedziana. Jak się zapisać, co nowego, kiedy?

Koniec domysłów. Blizzard oficjalnie ogłosił betę Overwatch 2.


Gracze w końcu doczekali się konkretów. Blizzard oficjalnie ogłosił już start bety Overwatch 2. Ta zacznie się pod koniec kwietnia 2022 roku. Z tej okazji udostępniono już specjalną stronę z zapisami. Oprócz tego wydano “Wiadomości od twórców”.

Overwatch ewoluuje. W ramach pierwszego kroku w kierunku częstszej i regularniejszej komunikacji ze społecznością chcemy się podzielić informacjami o planach na nadchodzące miesiące. Zmieniamy naszą strategię wydawniczą, rozdzielając rozgrywkę PvP i PvE w Overwatch 2, aby szybciej dostarczyć wam nową zawartość PvP, podczas gdy my będziemy kontynuować prace nad PvE. – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Jak zapisać się do bety Overwatch 2?

Pierwszy etap beta-testów PvP będzie zawierać najbardziej znaczące zmiany, jakie pojawią się w grze od czasu premiery. Oto najważniejsze elementy, których możecie się spodziewać:

  • Nowa bohaterka natarcia: Sojourn,
  • nowy tryb gry: Przepychanka,
  • tryb wieloosobowy 5 na 5,
  • aktualizacje bohaterów,
  • 4 nowe mapy.

Zamknięte alfa-testy rozgrywki PvP Overwatch 2 rozpoczynają się już dzisiaj i obejmują pracowników Blizzarda, graczy zawodowych z Overwatch League oraz kilka innych wybranych grup, które pomogą nam przygotować się do testów na szerszą skalę.

Następnie pod koniec kwietnia w wybranych regionach rozpocznie się pierwsza faza beta-testów trybu PvP na PC. Ta zamknięta beta obejmie większą grupę testerów, których poprosimy o opinie i sugestie dotyczące rozgrywki. Celem na tym etapie będzie przetestowanie nowych funkcji, zawartości i systemów gry, zanim deweloperzy przejdą do testowania serwerów z szerszą bazą graczy w przyszłych fazach beta-testów.

Możecie się już teraz zarejestrować na stronie PlayOverwatch.com, aby móc wziąć udział w 1. fazie beta-testów rozgrywki PvP w Overwatch 2. Testerzy będą otrzymywać dostęp etapami, a Blizzard będzie dodawać coraz więcej graczy w miarę postępów prac nad nadchodzącymi fazami bety.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch