w

Bliższe spojrzenie na skórkę Baptiste, która zostanie dodana do Overwatch na Rocznicę 2021

Rocznica rozpoczyna się już jutro, a póki co daniem głównym jest skin do Baptiste.


Przed graczami Overwatch kolejne wydarzenie sezonowe w postaci rocznicy. Event naprawdę ciekawy, bo to właśnie podczas niego powtarzane są różne tryby gry z pozostałych wydarzeń. W poszczególnych dniach pojawiają się inne tryby z konkretnych eventów.

Oczywiście można się spodziewać także tygodniowych wyzwań, czyli trzech skórek i innych przedmiotów kosmetycznych zdobywanych za wygrywanie meczów.

Nowa skórka Baptiste hitem wśród graczy

Dawno nie było tak ciepłego i pozytywnego przyjęcia skórki do Overwatch. Baptiste zdecydowanie spodobał się społeczności i na ten moment jest dobrym prognostykiem, jeżeli chodzi o resztę przedmiotów kosmetycznych.

Oczywiście nie można oceniać całego wydarzenia na podstawie jednego skina, natomiast w obecnym stanie Overwatcha nawet i jedna skórka może wpłynąć znacząco na popularność tak samo postaci, jak i ogólnie gry.

Rocznica Overwatcha rozpoczyna się 18 maja 2021, prawdopodobnie w godzinach wieczornych. Na ten moment nie potwierdzono jeszcze godziny, natomiast warto pamiętać, że Rocznice startowały także nieco wcześniej, niż 20:00.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Overwatch