w

Blizzard pokazał “nowości” do Overwatch 2. Zmieniony wygląd Baptiste i Sombry…

Zgodnie z tym, co pisaliśmy, Blizzard nie zaszalał.


Ostrzegaliśmy, by nie nastawiać się na nic niesamowitego i faktycznie, podczas dzisiejszego Summer Game Fest nie pokazano żadnych ciekawszych nowości. Blizzard pojawił się dosłownie na kilka minut, by pokazać zaktualizowany wygląd dwóch postaci.

Chodzi o Sombrę i Baptiste, z tym że choć Sombra była większym wyzwaniem, to wydaje się, że zmieniła się w dość małym stopniu – przynajmniej dla osób, które nie przywiązywały wielkiej wagi do jej wyglądu.

Zaktualizowane modele postaci

W Overwatch 2 wszystkie postacie przejdą odświeżenie. Wśród nich także Sombra i Baptiste. Poniżej ich oficjalna prezentacja.

Czy to wszystko, co miał do dzisiaj pokazania Blizzard? Wygląda na to, że tak. Żadnej mapy, żadnej zapowiedzi postaci, nic poza tymi dwoma odświeżonymi bohaterami. Można się było tego spodziewać, po raz kolejny deweloperzy udowadniają, że nastawianie się społeczności na cokolwiek nie ma większego sensu, przynajmniej do czasu wydania OW2.

Każde takie ogłoszenie sprawia, że tylko coraz mniej osób śledzi informacje o Overwatch 2 i trudno się dziwić. Dzisiejszy Summer Game Fest wśród fanów Overwatcha był bardzo mocno promowany jako potencjalna zapowiedź czegoś dużego, no cóż.