w

Blizzard potwierdza, że nowości do Overwatch pojawią się przed premierą Overwatch 2

Najbliższe miesiące nie będą kompletnie pozbawione nowości. Co mówi o tym Jeff Kaplan?


Wszyscy spodziewali się, że rozwój podstawowej wersji Overwatch ograniczy się teraz do tych samych eventów i nowych przedmiotów kosmetycznych. Co ciekawe, wcale to nie musi tak wyglądać.

Jeff Kaplan w kolejnym swoim wywiadzie wspomniał, że Blizzard ma przygotowane nowości, o które gracze nawet nie podejrzewają studia. Jak słyszymy “[…] myślę, że to będzie dobry rok”.

Nowości w podstawowej wersji Overwatch

Jeff, zapytany o kwestię nowości, wspomniał między innymi o poprzednich miesiącach, w których pracowano nad Overwatch 2. W tym czasie pojawiła się przepustka priorytetowa, zmieniono także kartę eksperymentów, te dwie zmiany miały być bardzo ważnymi dla rozwoju Overwatch. A co będzie dalej?

Jak czytamy w wywiadzie udzielonym dla Gamespotu, planem Blizzarda zdecydowanie nie jest kompletne zatrzymanie dodawania nowości do OW i ograniczenie się tylko do zmian balansu. Pojawia się potwierdzenie tego, że na pewno do Overwatch nie zostanie dodana nowa postać.

“Jest wiele fajnych rzeczy, które utrzymają grę śiweżą. Niektórych gracze mogą się spodziewać, o innych zupełnie nie wiedzą, że są na radarze, więc myślę, że to będzie dobry rok”

Należy mieć więc nadzieje, że nie są to jedynie zapewnienia Jeffa Kaplana, który chce w ten sposób zapowiedzieć przykładowo komiks – ten ostatni nie został przyjęty zbyt dobrze. Te rzeczy, których nikt się nie spodziewa, na pewno brzmią intrygująco.